Start Arrow Wiadomości Arrow Kasztan z glazurą ozdobią polskie dachy

Kasztan z glazurą ozdobią polskie dachy

CREATON wprowadza kolejną nowość kolorystyczną dla modelu TITANIA. Gama odcieni czołowego produktu marki została wzbogacona o barwę kasztanową w wersji glazurowanej FINESSE.

Propozycja marki CREATON spotka się z uznaniem miłośników tradycyjnej elegancji. TITANIA, w odróżnieniu od najmodniejszej obecnie płaskiej formy dachówek w odcieniach szarości i czerni, zachwyca nigdy nieprzemijającym pięknem. Powierzchnia glazurowana FINESSE podkreśla głębię koloru, która nada błyszczącego akcentu i luksusowego charakteru każdej budowli.

TITANIA harmonijnie łączy klasykę z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Powłoka glazurowana oraz liczne rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w formie dachówki zapewniają trwałość dachu i bezpieczeństwo wszystkim, którzy pod nim zamieszkają. TITANIA zawsze sprawdza się na połaci, nawet na najbardziej skomplikowanych dachach. Dzięki możliwości optymalnego dopasowania rozstawu łat jest idealna jako pokrycie lukarny czy przy konstruowaniu wolego oka. Dzięki bogatej gamie ceramicznych dachówek funkcyjnych, gąsiorów, akcesoriów z metalu i aluminium oraz dodatków montażowych przyspiesza prace dekarskie. To stanowi oszczędność czasu i pieniędzy potrzebnych na wykonanie dachu.

Źródło:CREATON Polska

Creaton
Wszystkie komunikaty (6586)

Dodane przez: RBPR

Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 24, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty