Start Arrow Wiadomości Arrow Kinkiet zewnętrzny MUNO marki Nowodvorski Lighting – jasny punkt na ścianie domu

Kinkiet zewnętrzny MUNO marki Nowodvorski Lighting – jasny punkt na ścianie domu

Minimalistyczna forma, uniwersalna kolorystyka i optymalna ilość dostarczanego światła – tak w prostych słowach opisać można elegancką i funkcjonalną lampę zewnętrzną. Wszystkie te wymagania spełnia kinkiet MUNO, dostępny w ofercie marki Nowodvorski Lighting.

Lampa zewnętrzna MUNO

Lampa zewnętrzna MUNO marki Nowodvorski Lighting to propozycja dla osób, które szukają minimalistycznych rozwiązań aranżacyjnych. Prosty kinkiet zewnętrzny o wymiarach 22×13 cm, wykonany z aluminium w grafitowym kolorze, odpowiednio oświetli newralgiczne fragmenty elewacji domu i równocześnie nie zaburzy bryły budynku. Konstrukcja oprawy, przypominająca prostokątną obręcz z zaokrąglonymi narożnikami sprawia, że światło może rozchodzić się zarówno ku górze, jak i ku dołowi, dokładnie akcentując wybrane miejsca. W lampie MUNO zastosowano jedno źródło światła typu LED CREE o mocy 6W i kącie świecenia 120 stopni.

Kinkiet marki Nowodvorski Lighting przeznaczony jest do montażu na zewnątrz budynku, dlatego też użytkowników powinna zainteresować informacja o posiadanym przez lampę stopniu ochrony IP54. Norma szczelności na tym poziomie oznacza, że produkt jest skutecznie zabezpieczony zarówno przed wnikaniem pyłu, jak i padającymi pod dowolnym kątem kroplami deszczu.

Kinkiet MUNO marki Nowodvorski Lighting
Cena detaliczna: 314,88zł brutto

Firma TechnoluxSp. j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.
Nowodworski Sp.j.
ul. Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa
Tel +48 343449110
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Źródło:Nowodvorski Lighting

Nowodvorski Lighting
Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Październik 20, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Lampa sufitowa JOKER BLACK/GOLD 2xGU10

 • Lampa wisząca Wire Silver 3pł. TK Lighting

 • Lampa wisząca Galaxy 1646

 • Promocja

  Inteligentny system oświetlenia Cube

 • Promocja

  Lampa podłogowa Trójnóg Webo Black

 • Kinkiet Diamond Black

 • Lampa Flexi Szara w kropeczki 5pł.

 • Plafon Vaio 5 Gray