Start Arrow Wiadomości Arrow Klasyka z charakterem – kolekcja lamp CECILE marki Nowodvorski Lighting

Klasyka z charakterem – kolekcja lamp CECILE marki Nowodvorski Lighting

Coraz to nowocześniejsze propozycje projektantów mogą zbytnio odwracać uwagę od piękna oraz wyrafinowania tradycyjnych form. Nowa kolekcja lamp CECILE marki Nowodvorski Lighting prezentuje ciekawe spojrzenie na oświetlenie domu, przedstawiając zainspirowane klasyką oświetlenie o prostej formie. Cztery dostępne modele lamp to kwintesencja harmonii, którą osiągnięto poprzez właściwe połączenie barw, zawiłych linii oraz symetrycznych kształtów.

Wnętrza z klasą

Aranżując pomieszczenie bardzo często najlepszy efekt osiągniemy decydując się na to, co od wieków uchodzi za kanon piękna i dobrego smaku. Niedawno wprowadzona na rynek kolekcja lamp CECILE marki Nowodvorski Lighting stanowi nowoczesną interpretację dla klasycznego oświetlenia. Te cztery bazujące na biało-czarnej kolorystyce modele lamp to ciekawy sposób na połączenie znanych od pokoleń abażurów o prostej formie z efektownymi, minimalistycznymi zdobieniami. Linia CECILE marki Nowodvorski Lighting to kompletny zestaw uniwersalnego oraz stylowego oświetlenia dla domu. Odnajdziemy w niej bowiem zarówno imponujące zwisy z pięcioma, bądź siedmioma punktami świetlnymi, jak i kinkiet o dwóch kloszach. Charakteru całej kolekcji dodaje lampa biurkowa, której podstawa została z rozmysłem umieszczona niesymetrycznie względem abażura, umożliwiając dzięki temu efektowne zakrzywienie nóżki.

Wybierając lampy z kolekcji CECILE marki Nowodvorski Lighting zadbamy o estetyczne i eleganckie oblicze naszego domu, który zyska zarazem wyrazisty akcent, ciekawie kontrastujący tak z wnętrzami klasycznymi, jak i nowoczesnymi.

Kolekcja lamp CECILE

 

Kolekcja CECILE marki NOWODVORSKI LIGHTING:

CECILE zwis 7
Wysokość: 115 cm
Średnica: 84 cm
Cena detaliczna: 431,73 zł brutto

CECILE zwis 5
Wysokość: 115 cm
Średnica: 84 cm
Cena detaliczna: 333,33 zł brutto

CECILE kinkiet
Szerokość: 54 cm
Odległość od ściany: 26 cm
Cena detaliczna: 104,55 zł brutto

CECILE biurkowa
Wysokość: 39 cm
Średnica: 18 cm
Cena detaliczna: 87,33 zł brutto

O firmie

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa
Tel +48 343449110
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com
https://www.facebook.com/NowodvorskiLightingLampyDoTwojegoDomu?fref=ts

Źródło:Nowodvorski Lighting

Nowodvorski Lighting
Wszystkie komunikaty (2733)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 2, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca BOBI 1 BLACK

  • Lampa wisząca Awena Jungle

  • Lampa wisząca Dalwik Dąb Rustykalny

  • Lampa wisząca pikowana Luna NEW Biała

  • Lampa wisząca Print Wiosenny Ogród Miedziany

  • Lampa sufitowa Plafon CLEO 300 80W Czarny 30cm

  • Lampa wisząca Stella Szaro-Szaro-Srebrna, Apla...