Start Arrow Warto poznać - prezentacje firmArrowBudowaArrow Kleje ATLAS GEOFLEX w nowej szacie graficznej

Kleje ATLAS GEOFLEX w nowej szacie graficznej

ATLAS ULTRA GEOFLEX, ATLAS GEOFLEX oraz ATLAS GEOFLEX BIAŁY to trzy elastyczne zaprawy klejowe o doskonałych właściwościach i szerokim spectrum zastosowań.

Z początkiem 2019 roku produkty z linii ATLAS GEOLEX dostępne są w opakowaniach foliowych, z nową szatą graficzną. Najwyższa jakość i wyjątkowe parametry techniczne pozostają bez zmian.

Produkty z linii ATLAS GEOFLEX posiadają niezwykłe właściwości i wszechstronną możliwość zastosowań. Sprawdzą się na podłożach tradycyjnych, nowych i istniejących posadzkach, podkładach podłogowych, tynkach cementowo-wapiennych i wielu innych. Każdy z linii klejów, jak przystało na kleje klasy C2, może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz. Ponadto, dzięki swojej konsystencji, nie spływają one z powierzchni pionowych i uzyskują pełny rozpływ pod płytkami podłogowymi.

Przykłady zastosowań klejów z linii ATLAS GEOFLEX:

ATLAS ULTRA GEOFLEX C2TE S1 to wysokoelastyczny, odkształcalny klej żelowy. Służy do przyklejania każdego rodzaju i formatu płytek. Rekomendowany jest na wyjątkowo trudne podłoża: stare płytki, lastryko, płyty g-k, OSB i hydroizolacje. Sprawdza się także w przypadku ogrzewania podłogowego, na tarasach i do basenów. Umożliwia szpachlowanie, klejenie oraz szpachlowanie i klejenie. Charakterystyczną cechą kleju ULTRA GEOFLEX jest brak spływu podczas przyklejania płytek o tzw. mega formatach > 5m2. Doskonale sprawdza się podczas przyklejania okładzin w warunkach wysokich temperatur – od 5oC do 35oC bez obaw o pogorszenie właściwości spoiwa.

ATLAS GEOFLEX C2TE, elastyczny klej żelowy, to efekt prac laboratorium badawczo-rozwojowego ATLASA oraz wykonawców, biorących udział w walidacjach. Ze względu na swoje właściwości robocze i techniczne klej cieszy się bardzo dużym uznaniem fachowców. ATLAS GEOFLEX, poprzez dozowanie wody w zakresie znacznie szerszym niż w przypadku klejów tradycyjnych, daje fachowcom możliwość dostosowania konsystencji kleju do indywidualnych preferencji i potrzeb wynikających z zastosowania. Służy do przyklejenia każdego typu okładzin, zarówno nasiąkliwych jak i nienasiąkliwych. Pozwala bezpiecznie przykleić okładziny na balkonach i tarasach narażonych na bezpośrednie nasłonecznienie. Doskonale sprawdza się na trudnych podłożach, tj.: lastryko, hydroizolacjach, starych płytkach, ogrzewaniu podłogowym czy płytach OSB.

ATLAS GEOFLEX Biały C2TE, wysokoelastyczny klej żelowy polecany jest do klejenia okładzin z kamienia naturalnego: granitu, marmuru, trawertynu, sjenitu, łupka itp., a także płytek i mozaiki szklanej oraz innych, wrażliwych na przebarwienia, okładzin w jasnych kolorach. Produkowany jest w postaci suchej mieszanki najwyższej jakości spoiwa cementowego, kruszyw oraz specjalnie dobranych środków modyfikujących: naturalnych i syntetycznych. Zastosowanie białego cementu ogranicza wystąpienie przebarwień. Klej znajduje również zastosowanie w przypadku przyklejania mozaiki szklanej oraz do łączenia luksferów.

Linia klejów ATLAS GEOFLEX, dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii żelu krzemianowego, zyskuje najszersze możliwości zastosowań bez braku ograniczeń formatów i rodzajów okładzin.

Zobacz więcej: www.atlas.com.pl

ATLAS GEOFLEX

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 22, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wykańczanie