Start Arrow Wiadomości Arrow Kleje T-REX ze statuetką TopBuilder 2015

Kleje T-REX ze statuetką TopBuilder 2015

Produkty firmy Soudal po raz kolejny nagrodzone statuetką TopBuilder. Decyzją Kapituły konkursu w tym roku wyróżnione zostały nowe kleje montażowe T-REX wzmocnione włóknem sztucznym. Nagrody TopBuilder już od 7 lat przyznawane są najbardziej innowacyjnym produktom i rozwiązaniom budowlanym. 

Top Builder

Top Builder

– Wyróżnienie, które otrzymaliśmy bardzo nas cieszy, ale przede wszystkim mobilizuje do dalszej pracy. Nagrodzone przez Kapitułę Kleje T-REX, to przede wszystkim produkty wytrzymałe i wielofunkcyjne. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań uzyskaliśmy możliwość trwałego mocowania ciężkich elementów budowlanych i materiałów dekoracyjnych do większości rodzajów gładkich i porowatych powierzchni – mówi Sebastian Karczmarczyk, Kierownik ds. Sprzedaży Soudal Sp. z o.o.

W odróżnieniu od standardowych klejów montażowych na bazie wodnej czy kauczuków syntetycznych, serię nowych klejów T-REX firmy Soudal oparto na innowacyjnej formule wzmocnionej włóknami syntetycznymi. Produkty charakteryzuje bardzo wysoka siła spojenia początkowego, doskonała przyczepność do większości rodzajów podłoży budowlanych oraz możliwość stosowania w pracach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

TopBuilder to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym. Konkurs adresowany jest do firm budowlanych oraz przedsiębiorstw oferujących rozwiązania dla budownictwa. Celem TopBuilder jest wyróżnienie najbardziej innowacyjnych produktów i rozwiązań.

Wręczenie statuetek odbyło się podczas drugiego dnia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2015 w Poznaniu.

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 19, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Promocja

  TK Lighting Lampa Wisząca Backaz Gray III + gr...

 • Promocja

  Inteligentny system oświetlenia Cube

 • Plafon Vaio 5 White

 • Lampa wisząca Wire Black 5pł.

 • Lampa ozdobna SANSEVIERIA

 • Plafon Cloud Gray TK Lighting

 • Komplet Dywaników Łazienkowych Montana 01 Sza...

 • Promocja

  Lampa podłogowa trójnóg Awena Mix