Start Arrow Wiadomości Arrow Klejnot Twojego mieszkania – kolekcja DIAMOND marki Nowodvorski Lighting

Klejnot Twojego mieszkania – kolekcja DIAMOND marki Nowodvorski Lighting

Tworząc wnętrze mieszkania pragniemy nadać mu wyjątkowy styl. Niemniej ważny jest także klimat, który będzie w nim panował, a ten jak wiadomo najlepiej tworzy się za pomocą światła. Najnowsza kolekcja lamp DIAMOND marki Nowodvorski Lighting, poprzez odwołanie się do szlachetnego designu diamentu oraz klasycznej kolorystyki, oświetli naszą przestrzeń blaskiem luksusu.

Diamenty są wieczne

lampa DIAMOND

Lampa DIAMOND

„Diamenty to najlepsi przyjaciele dziewczyny” – śpiewała ikona Hollywood Marilyn Monroe i zapewne każda z Pań przyzna jej racje. Te cenne kamienie od wieków pobudzają naszą wyobraźnie oraz zmysły. Wielkie gwiazdy nie wyobrażają sobie wyjścia bez nich na czerwony dywan. Dla wielu stanowią tak wielki symbol pożądania, że niejednokrotnie stają się  łupem złodziei. Luksus, który je otacza sprawił, że są również niekończącym się źródłem inspiracji dla artystów, twórców biżuterii, najbardziej cenionych projektantów mody, a także dekoratorów wnętrz. Zastosowanie kształtu diamentu w mieszkaniu jest bowiem nie tylko stylowym, luksusowym i estetycznym, ale również bardzo praktycznym rozwiązaniem aranżacyjnym, które można zastosować w prawie każdym wnętrzu. Dlatego też nowa kolekcja DIAMOND marki Nowodvorski Lighting to lampy, które za sprawą formy oraz klasycznej kolorystyki skutecznie przykują wzrok, niczym prawdziwe diamenty.

Wszystkie kształty elegancji

W serii DIAMOND marki Nowodvorski Lighting znajdziemy dwie lampy biurkowe, i aż 6 rodzajów  lamp wiszących. Punkt wyjściowy dla całej linii stanowi kształt diamentu, który w zależności od modelu jest przedstawiony w odmienny sposób. Niezwykle szykowne klosze dostępne są w dwóch klasycznych kolorach białym i czarnym. Dla dodatkowego efektu kontrastu, niektóre z nich zostały uzupełnione czerwonymi lub szarymi kablami, pozostałe pozostają czarne. Niespotykanym dotąd rozwiązaniem jest pozbawienie oświetlenia biurkowego stelaża, dzięki czemu może ono swobodnie leżeć nie tylko na biurku, ale i na podłodze lub szafce. Tworzenie takich kombinacji z pewnością sprawi, że wykreujemy w pomieszczeniu niepowtarzalny nastrój.

Kolekcja DIAMOND marki Nowodvorski Lighting to efektowny detal aranżacyjny, który w każdym mieszkaniu stworzy niepowtarzalną aurę blichtru rodem z czerwonego dywanu.

LAMPY DIAMOND MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

DIAMOND WHITE I zwis 6620
Długość: 120 cm
Średnica: 40 cm
Cena detaliczna:186,72 zł

DIAMOND WHITE I zwis 6618
Długość: 120 cm
Średnica: 27 cm
Cena detaliczna: 113,66 zł

DIAMOND WHITE-RED I zwis 6617
Długość: 120 cm
Średnica: 44 cm
Cena detaliczna: 166,42 zł

DIAMOND WHITE-RED I zwis 6342
Długość: 150 cm
Średnica: 25 cm
Cena detaliczna: 91,33 zł

DIAMOND WHITE-GREY zwis 6616
Długość: 120 cm
Średnica: 44 cm
Cena detaliczna: 172,51 zł

DIAMOND BLACK zwis 6344
Długość: 150 cm
Średnica: 44 cm
Cena detaliczna:91,33 zł

DIAMOND WHITE-RED biurkowa 6341
Długość: 150 cm
Średnica: 25 cm
Cena detaliczna:111,63

DIAMOND BLACK biurkowa 6343
Długość:150cm
Średnica: 25 cm

O firmie

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Belgii, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Izraela, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy i na Węgry.

Nowodworski Sp.j.
ul. Koksowa 2B
42-200 Częstochowa
Tel +48 343449110
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Źródło:Nowodvorski Lighting

Nowodvorski Lighting
Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 14, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa podłogowa Trójnóg Sosnowy Kwitnące serca

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

  • Promocja

    Lampa wisząca Cynamonowa moc kawy

  • Lampa Sufitowa Fantasy 6pł.

  • Promocja

    Lampa wisząca Roma Mix

  • Lampa podłogowa Trójnóg Atramentowa moc