Start Arrow Wiadomości Arrow Kolejny sukces Libet w obszarze BHP

Kolejny sukces Libet w obszarze BHP

Wrzesień br. to dla firmy Libet miesiąc bardzo ważnych osiągnięć z zakresu BHP. W zakładzie w Libiążu odnotowano 5000 dni bezwypadkowej pracy. To już kolejny sukces spółki w tym obszarze. Jednak jego skala pokazuje, jak ważne w przemyśle jest stosowanie odpowiednich mechanizmów, służących ochronie pracowników.

libet_logoPraca przy tzw. produkcji zawsze wiąże się z ryzykiem wystąpienia wypadku. Mając to na uwadze, Libet od lat konsekwentnie realizuje strategię eliminowania niepożądanych, szkodliwych czynników. Przejrzyste procedury, regularne szkolenia pracowników, inwestycje w sprzęt ochrony osobistej i zabezpieczenia urządzeń czy alerty dotyczące zagrożeń stanowią priorytet w codziennej polityce firmy. Efekty podejmowanych działań są stale monitorowane, co pozwala wyciągać wnioski na przyszłość, a jednocześnie cieszyć się z osiąganych rezultatów. Imponujący wynik 5000 dni, czyli ponad 13 lat bezwypadkowej pracy, to powód do satysfakcji, ale też niezwykle ważna informacja na temat rzeczywistego funkcjonowania zasad BHP.

Warto podkreślić, że nie jest to pierwszy tegoroczny przykład potwierdzenia skuteczności działań Libet na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa zatrudnionych – wskazuje Zygmunt Gustowski, Pełnomocnik Zarządu ds. BHP i ochrony środowiska. – Kilka dni przed Libiążem załoga z Lublina przekroczyła  bardzo ważny próg tysiąca bezwypadkowych dni, a w lutym wynik 3000 takich dni świętował zakład w Pruszkowie.

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 22, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca VILLA Z GOLD

  • JAKARTA

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Donica ogrodowa wys.34cm

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED