Start Arrow Wiadomości Arrow Kolekcja MALWI– design idealny dla najmłodszych

Kolekcja MALWI– design idealny dla najmłodszych

Kolekcja MALWI to linia lamp o przyciągających uwagę kolorach, które ożywią wnętrze dziecięcego pokoju. Dzięki oryginalnemu kształtowi oświetlenie MALWI stworzy spójną całość zarówno ze stonowanymi wnętrzami, jak i z tymi, o nieco bardziej intensywnym wystroju.

Lampa z kolekcji MALWI

Fantazja i funkcjonalność

Kolekcja MALWI stworzona została z myślą o najmłodszych członkach rodziny. Dziecięce pokoje to pomieszczenia wyjątkowe – w nich bowiem rodzą się najciekawsze pomysły zabaw i to one jednego dnia potrafią być zarówno pokładem samolotu, placem zabaw jak i straganem z warzywami. Stanowią również miejscem do nauki oraz spotkańz przyjaciółmi. Design dziecięcego pokoju musi zatem nadążać za wyoraźnią lokatora. W kolekcji MALWI marki Nowodvorski Lightingznajdzimy trzy barwne możliwości świetlne: siedmio-punktową lapmę wiszącą oraz dwa kinkiety. Każda z propozycji nada przetrzeni wyrazistości oraz charakteru. Co więcej nowoczesna kompozycja kolorów i niebananly styl sprawiają, że seria MALWI sprawdzi się zarówno w pokoju przedszkolaka, jak i nastolatka.

Efektowność aranżowanej przestrzeni zależy w ogromnej mierze od przemyślanych dodatków. Dekoracje mają wyjątkowoszczególne znaczenie zwłaszcza w przypadku pokoju dziecięcego. Idealnie sprawdzą się w nim lampy z linii MALWI marki Nowodvorski Lighting, które nie narzucają ściśle określonej tematyki dzięki czemu stają doskonałym uzupełnieniem charakteru pomieszczenia.

LAMPY MALWI MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

MALWI I
Cena detaliczna: 78,72zł brutto
MALWI BLUE I
Cena detaliczna: 78,72zł brutto
MALWI VII
Cena detaliczna: 471,09zł brutto

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.
Nowodworski Sp.j.
ul. Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa
Tel +48 343449110
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Źródło:Nowodvorski Lighting

Nowodvorski Lighting
Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 2, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: pokój dziecka