Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Kolory Wnętrz – barwne akcenty w łazience

Kolory Wnętrz – barwne akcenty w łazience

Monochromatyczny wystrój wnętrza bardzo szybko może się znudzić. Dotyczy to wszystkich pomieszczeń, także łazienki. Dlatego też warto zastosować kolorowe akcenty – meble, dodatki, armatura łazienkowa lub fragment ściany pomalowany na wesoły kolor mogą sprawić, że aranżacja łazienki będzie wyglądała ciekawiej i bardziej świeżo.

Zobacz także:

Dobrym rozwiązaniem może być dobranie wszystkich dodatków do łazienki w tym samym, intensywnym kolorze. Spójrzmy, jak ciekawie prezentują się zasłonki, ręczniki i inne akcesoria w elektryzującym, niebieskim kolorze.

Autor: Very.co.uk

Różowa tapeta na jednej ze ścian to świetny pomysł na całkowitą zmianę wystroju przeciętnej, białej łazienki za pomocą tylko jednego detalu.

Autor: Next Bathrooms

Fioletowe, połyskujące meble łazienkowe to ciekawe rozwiązanie, świetnie komponują się z dodatkami w intensywnie różowym kolorze.

Autor: Nella Vetrina

Jasnozielone ściany w łazience i pasiaste dodatki - taki wystrój wnętrza to recepta na optymistyczny i radosny wystrój łazienki.

Autor: Very.co.uk

Czerwone akcesoria - ręczniki i flakoniki - świetnie się sprawdzą w białej łazience. Możemy też dobrać grafikę na ścianę, oczywiście również utrzymaną w kolorze czerwonym.

Autor: Next Bathrooms

Biało-brązowa, klasyczna aranżacja łazienki jest bez wątpienia elegancka, warto jednak dodać trzeci, nieco żywszy kolor - na przykład czerwień. Może się ona znaleźć na ścianie, dobrym pomysłem są też czerwone dodatki.

Autor: Nella Vetrina

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza