Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Kolory Wnętrz – żółte akcenty

Kolory Wnętrz – żółte akcenty

Żółć to kolor optymistyczny i podnoszący na duchu. Jednakże, jak wszystkie odważne barwy, w dużych ilościach może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego najlepiej jest wprowadzać go do wnętrza powoli, zaczynając od pojedynczych żółtych akcentów. Oto kilka propozycji.

Zobacz także:

Zółta tapeta na jednej ze ścian całkowicie odmieni wystrój wnętrza utrzymany w brązach. Pomieszczenie stanie się weselsze i mniej przytłaczające.

Autor: Bespoke Bedrooms

Żółte meble oryginalnie uzupełniają wystrój wnętrza, szczególnie, gdy są w ciekawych kształtach. Przedstawione na zdjęcia krzesła to dobra propozycja, jeśli chodzi o aranżacje wnętrz w stylu pop-art.

Autor: archiwum DOM.pl

Żółte, lakierowane fronty mebli to dosyć odważna propozycja. Reszta wnętrza powinna zatem być utrzymana w spokojnej kolorystyce.

Autor: Bespoke Bedrooms

Jeśli chcemy uzyskać pogodny wystrój salonu, wybierzmy akcenty kolorystyczne w dwóch mocnych barwach. Tutaj do żółtych obić mebli dobrano oryginalne w formie fioletowe lampy. Razem świetnie ożywiają wnętrze urządzone z przewagą bieli.

Autor: archiwum DOM.pl

Krzesła i fotele z żółtymi obiciami to świetna propozycja do salonu utrzymanego w ciemnych barwach. Od razu uzyskujemy efekt podobny do tego, jaki dają wpadające przez okno promyki słońca.

Autor: Nella Vetrina

Żółć świetnie sprawdzi się jako trzecia barwa uzupełniająca czarno-biały wystrój wnętrza.

Autor: Bespoke Bedrooms

Autor: Redakcja

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty