Start Arrow Wiadomości Arrow Komfortowa nowość od Fabryki Materacy Janpol!

Komfortowa nowość od Fabryki Materacy Janpol!

Dążymy do kontaktu naturą. By uciec od zgiełku wielkiego miasta – udajemy się na wycieczki w góry. W kuchni wybieramy produkty bio – pełne witamin liście, zboża i owoce. Przeciętny człowiek przesypia około 20 lat w ciągu swojego życia. Warto zastanowić się, czy nasze posłanie, tak bliskie skórze, również jest wykonane z przyjaznych organizmowi surowców.

Nowości Fabryki Materacy Janpol

Plantpur Dream otul się naturą

Fabryka Materacy Janpol odpowiadając na potrzeby swoich klientów, czerpiąc z tradycji wytwarzania, nie zapomina jednak o najnowszych trendach. Właśnie, dlatego powstał materac PLANTPUR DREAM. Należący do nowej linii materacy Fabryki Janpol. Zastosowano w nim innowacyjne rozwiązanie – piankę Plantpur, posiadającą w swym składzie, aż do 50% naturalnego oleju roślinnego. Ta autorska metoda pozwala poczuć nam komfortowe „otulenie”. Zupełnie tak, jakbyśmy odpoczywali na łące. Ponadto ten rodzaj pianki umożliwia cyrkulację powietrza, oraz zapewnia dopasowanie się do kształtów ciała. Optymalne podparcie dla kręgosłupa jest szczególnie ważne dla utrzymania prawidłowej postawy.

Naturalnie funkcjonalny

Model PLANTPUR DREAM jest dwustronny, jego żywotność – długa, co minimalizuje produkcję odpadów w gospodarstwie domowym.

Materac został wyposażony w pokrowiec bamboo, wyróżnia się łatwością czyszczenia i estetycznym designem. Ponadto dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, który świadczy o jej bezpieczeństwie. Produkt Fabryki Materacy Janpol to wybór dla osób ceniących sobie innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania.

Dbając o środowisko, dbasz o siebie

Fabryka Materacy Janpol decydując o innowacyjności rozwiązania, kieruje się także ekologią wytwarzanego produktu. Wkład tego typu zapewnia idealne dopasowanie się do kształtów ciała. Kombinacja pianek wysokoelastycznych zaś, zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa. Troszcząc się o ochronę środowiska, dbamy o to, co dla nas najważniejsze – naszych bliskich. Dlatego tak ważne jest by zwracać uwagę na pochodzenie surowców, którymi się otaczamy.

Źródło:Fabryka Materacy Janpol

Fabryka Materacy JANPOL
Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 29, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Lampa sufitowa Cubus 4pł. TK Lighting + gratis...

 • Plafon Various Biało-szaro-biały Kolor apli: ...

 • Promocja

  Calyx listwa 2 pł. Black

 • Promocja

  Inteligentny system oświetlenia Cube

 • Lampa wisząca TWIST 6W LED

 • Promocja

  Zwis Burn Black 1 pł.