Start Arrow Wiadomości Arrow Kominek Nadia 8 z kryształami Swarovskiego nagrodzony na Forum Dobrego Designu

Kominek Nadia 8 z kryształami Swarovskiego nagrodzony na Forum Dobrego Designu

Designerski kominek Nadia 8 w zabudowie kaflowej Swarovski został wyróżniony w prestiżowym konkursie III Forum Dobrego Designu. Unikatowy produkt firmy Kratki.pl okazał się jednym z najlepszych w kategorii „Przestrzeń Pokoju Dziennego”.

Ważne wydarzenie, cenne nagrody

Kluczowym punktem programu Forum, odbywającego się 9. grudnia w podziwianym na całym świecie wnętrzu Muzeum Historii Żydów Polskich Polin, był konkurs, w którym opiniotwórcze grono jurorów wybrało najlepsze produkty roku 2015. Organizatorzy wytypowali najciekawsze pozycje z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz, a także przyznali tytuły i znaki towarowe „Dobry Design 2015”, które istotnie wpływają na promocję najlepszych na polskim rynku rozwiązań w branży.

Nowe trendy w projektowaniu

Forum Dobrego Designu, jako przedsięwzięcie integrujące wszystkie osoby zainteresowane kształtowaniem przestrzeni życiowej, docenia projekty funkcjonalne, nietuzinkowe i wyznaczające kierunki współczesnego designu. Dla każdej firmy tytuł „Dobry Design 2015” to istotne i zobowiązujące wyróżnienie. Nagroda przyznana przez jury potwierdziła słuszność podjętych przez nas wyzwań w zakresie projektowania. Rosnące zainteresowanie produktem, jak i wygrana, świadczą o tym, że warto stawiać sobie nowe cele, nie tylko jeżeli chodzi o techniczne walory, ale również design. Firma wyznacza trendy i ciągle szuka nowych rozwiązań, dzięki czemu możemy odpowiadać na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – mówi Izabela Kowalska z firmy Kratki.pl.

Kominek w luksusowej odsłonie

Najnowsza linia produktów Kratki.pl ozdobiona została kryształami Swarovskiego. Kamienie użyte w każdym egzemplarzu posiadają swój certyfikowany numer seryjny, za pomocą którego można sprawdzić ich oryginalność. Szczególnie kominek Nadia 8 w obudowie z białego, wielkogabarytowego kafla, wyróżnia się jako idealne rozwiązanie umożliwiające ogrzanie eleganckiego salonu. Model ten służyć może nie tylko jako źródło ogrzewania, ale także centralna ozdoba zarówno domowej przestrzeni, instytucji publicznej, jak i wytwornego wnętrza. Wkład w standardzie wyposażony jest w zewnętrzną szybę dekoracyjną, która optycznie poszerza front wkładu i nadaje mu nowoczesny wygląd. Opływowy kształt i kryształowe ozdoby umieszczone na łączeniu pikowań oraz łatwość montażu powodują, że kominek, poza swoją podstawową funkcją tradycyjnego paleniska, pełni także rolę niezwykle ekskluzywnego elementu dekoracyjnego.

Źródło:Kratki.pl

Kratki.pl
Wszystkie komunikaty (7748)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 18, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty