Start Arrow Wiadomości Arrow Kompleksowo o budownictwie

Kompleksowo o budownictwie

W Expo Silesia zakończyła się czwarta edycja targów budowlanych SIBEX – czołowej imprezy wystawienniczej tego sektora w południowej Polsce. Szklana podłoga, przeźroczyste okładziny ścienne z zatopionymi naturalnymi mozaikami z liści to tylko niektóre z bogatych atrakcji targów.

Czwarty SIBEX był rekordowy – na targach można było obejrzeć oferty 250 firm, a ekspozycję odwiedziło osiem tysięcy gości. Prezentacje, szkolenia, pokazy, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – to wszystko czekało na zwiedzających w hali Expo w Sosnowcu. Bardzo widowiskowym elementem targów były Śląskie Mistrzostwa Dekarzy, które zgromadziły tłum ciekawych tej konkurencji zwiedzających.

Łącznie z targami SIBEX 2011 odbyły się: Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL oraz Targi Mieszkaniowo Developerskie. W pawilonach wystawienniczych Expo Silesia udanie zadebiutowały również Targi Wyposażenia Wnętrz – SilesiaINTERIOR. Połączenie tych sektorów pod jednym dachem z targami budowlanymi dało przekrojową ofertę dla osób zainteresowanych tematyką budownictwa mieszkaniowego w aglomeracji śląskiej.

Zdjęcia z targów można zobaczyć na stronie www.sibex.pl

A na kolejną wystawę budowlaną Expo Silesia zaprasza już we wrześniu. To właśnie w dniach 17-18 września 2011 roku odbędą się Jesienne Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień.

Centrum Targowo-Wystawiennicze
Expo Silesia
ul. Braci Mieroszewskich 124
41-219 Sosnowiec

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 1, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrzewanie domu i mieszkania