Start Arrow Wiadomości Arrow Koninek wentylacyjny

Koninek wentylacyjny

Firma Röben wprowadziła na rynek kominek wentylacyjny, który będzie dobrym zakończeniem grawitacyjnym instalacji wentylacyjnej.

Produkt marki Röben ma 150 mm średnicy i może być stosowany jako zakończenie instalacji wentylacyjnej m.in. łazienki, garażu i kuchni (np. podłączenia okapu). Jeśli zostanie dobrze dobrany, przyczyni się do uszczelnienia pokrycia w miejscu zakończenia kanałów wentylacyjnych. Nie wolno pomylić kominka wentylacyjnego z odpowietrzającym oraz trzeba pamiętać, że ten model nie nadaje się do odprowadzania spalin z kotła gazowego, olejowego ani innych urządzeń grzewczych.

(Kominek wentylacyjny, fot. Röben)

Kominek wentylacyjny składa się z dachówki podstawowej, z którą trwale połączony jest element ceramiczny w kształcie rury o średnicy 150 mm i długości 210 mm. Wysokość całkowita produktu to 330 mm. W komplecie z kominkiem sprzedawana jest plastikowa rura wentylacyjna o średnicy 150 mm, która umożliwia podłączenie przewodu wentylacyjnego do kominka Kominek marki Röben jest mrozoodporny (150 cykli) i ognioodporny (klasa A1).

Autor: Materiały producenta


Wszystkie komunikaty (6577)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 19, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: galerie wnętrz