Start Arrow Warto poznać - prezentacje firmArrowRynekArrow Konkurs dla firm budowlanych

Konkurs dla firm budowlanych

Jak co roku firma Bosch organizuje przeznaczony dla firm budowlanych konkurs na najlepszy obiekt roku. Celem jest promocja najlepszych wykonawców budowlanych na naszym rynku i wspieranie ich rozwiązań.

Szesnasta edycja została oficjalnie otwarta na konferencji prasowej 31 maja 2011. W edycji tej nagrody zostaną wręczone w pięciu kategoriach: budownictwo mieszkaniowe, budownictwo użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, obiekty inżynieryjne oraz przebudowy i modernizacje.

(Statuetka Platynowego Wiertła - nagroda w konkursie)

Do konkursu zgłaszać można wszystkie obiekty ukończone i oddane do użytku w okresie pomiędzy 1 września 2010 a 30 września 2011. Termin nadsyłania zgłoszeń to koniec października 2011. Oficjalnego ogłoszenia wyników można się spodziewać na początku 2012 roku.

Nagrodę otrzymuje nie tylko firma, ale również architekt obiektu. Udział w rywalizacji mogą wziąć wszystkie, niezależnie od wielkości firmy budowlane działające na rynku polskim. Obiekt może być zgłoszony do udziału w konkursie zarówno przez głównego wykonawcę, jak i inwestora lub architekta.

Źródło: materiały prasowe

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: warto poznać - prezentacje firm