Start Arrow Finanse i prawoArrow Krajowy System Nieruchomości – nowa platforma na rynku nieruchomości

Krajowy System Nieruchomości – nowa platforma na rynku nieruchomości

Krajowy System Nieruchomości to nowość na rynku. Jej podstawowym celem jest wsparcie sprzedaży między profesjonalistami na rynku nieruchomości. KSN skierowany jest zarówno do firm deweloperskich, jak i pośredników.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

KSN to narzędzie, które już kształtować będzie relacje sprzedażowe na runku nieruchomości. Domeną platformy są efektywność, wygoda i pewność transakcji, co docenią wszyscy uczestnicy procesu sprzedaży.

Platforma KSN skierowana jest do profesjonalistów związanych z rynkiem nieruchomości, zarówno do firm deweloperskich, jak i pośredników.

Platforma KSN skierowana jest do profesjonalistów związanych z rynkiem nieruchomości, zarówno do firm deweloperskich, jak i pośredników.

Co oferuje usługa KSN?

Wygodna forma współpracy. KSN oferuje standardową dostępną dla wszystkich firm deweloperskich i agencji nieruchomości umowę na uczestnictwo w programie, jednocześnie dając możliwość określenia indywidualnych warunków współpracy między deweloperem a agentem. Współpraca może być częściowa – agent może tylko prezentować ofertę dewelopera i kierować klienta bezpośrednio do niego, rozszerzona – agent prezentuje klientowi inwestycję na miejscu bądź zapewniająca pełną obsługę sprzedaży. Strony deklarują także w umowie wysokość prowizji za udaną transakcję, zgodnie z własnymi ustaleniami.

Zwiększenie skuteczności sprzedaży. Agencje nieruchomości mają dostęp do szerokiej oferty deweloperskiej, łącznie z rankingiem atrakcyjności inwestycji. Dzięki temu poszerzają wachlarz ofert, które mogą dopasować do oczekiwań swoich najbardziej wymagających klientów. Deweloperzy natomiast mają pewność, że polecani im klienci to specjalnie wyselekcjonowana grupa osób ściśle zainteresowanych zakupem. Pośrednik płaci opłatę manipulacyjną za każdego przypisanego do danej inwestycji klienta, a to pozwoli ograniczyć liczbę przypadkowych klientów, fałszujących statystyki zainteresowania ofertą.

Pewność i bezpieczeństwo. Jak wspomniano wyżej, firmy deweloperskie nie marnują czasu ani pieniędzy na obsługę osób niezainteresowanych ich inwestycją. Ponadto mają one możliwość kontrolować pracę pośrednika. Statystyki dostępne online wskazują zaangażowania agenta i pozwalają ocenić jakość jego pracy. Pośrednik natomiast ma pewność, że jego praca związana z pozyskaniem klienta i sfinalizowaniem transakcji będzie opłacona zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Umowa zawarta między stronami za pośrednictwem KSN zabezpiecza interesy pośrednika, który w łatwy sposób może udowodnić za co należy mu się prowizja.

Poprawa jakości sprzedaży. Statystyki, które otrzymuje deweloper sprawiają, że pośrednicy muszą stale dbać o jakość swojej pracy, budując zaufanie klientów, a tym samym swoją markę. Ale oprócz kontroli pośrednika, deweloper może analizować swoje działania i wykluczać nieefektywne techniki sprzedażowe czy kanały dystrybucji. Deweloper otrzymuje dostęp do rozwiązania typu CRM, obsługującego własną sprzedaż.

To podstawowe założenia KSN, które już pozwalają ocenić platformę jako narzędzie sprzyjające rozwojowi rynku nieruchomości i eliminujące błędy i problemy sprzedażowe.

Dowiedz się więcej, skontaktuj się z nami:

KSN_logo
.

.

anna.woznica[at]ksn.org.pl,
tel.: 530-075-249

Projekt współfinansowany przez Unie Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unie Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


marzec 18, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty