Start Arrow Finanse i prawoArrow Kredyt gotówkowy na… Walentynki

Kredyt gotówkowy na… Walentynki

Zbliżające się Walentynki stwarzają doskonałą okazję, by przełamać codzienną rutynę. Warto tego dnia dać się ponieść odrobinie fantazji i szaleństwa. 14 lutego można spędzić w zupełnie niecodzienny i niezapomniany sposób. Wystarczy odrobina czasu, pomysłu i pieniędzy. Każde z nich jest w zasięgu ręki.

Rutyna dnia codziennego wciąga niezauważalnie. Każdego dnia robimy to samo, wpadamy w swoisty rytm. Często tracimy przez to entuzjazm i energię. Nie dajmy się nudzie i marazmowi. Trochę inwencji i dobry koncept ubarwią szare dni, obudzą z zimowego snu i dostarczą zakochanym wiele radości. Zbliżające się Walentynki stanowią ku temu doskonałą okazję.

Chcąc wyrwać się ze szponów konwencji i powielania utartych schematów, warto zaplanować Dzień Świętego Walentego z odpowiednim wyprzedzeniem. Zastanówcie się, czy wolicie spędzić go aktywnie i nieco zwariowanie, czy raczej spokojnie, lecz niecodziennie. W obu przypadkach jest w czym wybierać.

walentynkiZakochany Paryż

Na lubiących podróże romantyków czeka Paryż. To prawdziwa mekka dla zakochanych. Wieża Eiffla, Luwr, Łuk Triumfalny, Katedra Notre-Dame oraz wiele małych paryskich restauracji o niepowtarzalnym klimacie, przyciągają co roku około 30 mln turystów z całego świata. Dla wielu to sposobność na oryginalne oświadczyny. Niestety taki wyjazd, połączony z kolacją i noclegiem, stanowi spore obciążenie dla portfela. Aby móc cieszyć się urokami francuskiej stolicy należy liczyć się z wydatkiem rzędu 3000 PLN lub – gdy organizację wyjazdu zostawimy na ostatnią chwilę – nawet większym. Jeśli nie dysponujemy taką kwotą, nie musimy rezygnować z podróży.

W przypadku, gdy nie posiadamy odpowiedniej sumy na sfinansowanie planów, zarówno tych walentynkowych, jak i związanych z innymi okazjami, możemy rozważyć zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Przy stałych i stabilnych wpływach zdołamy szybko i bez problemów spłacić pożyczoną kwotę, a wybór najlepszej dla nas oferty bankowej umożliwi ograniczenie kosztów okołokredytowych do minimum – zapewnia Arkadiusz Rembowski, Money Expert i Związek Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF).

Romantyczne tete-a-tete

Ci, którzy nie chcą zadłużać się na większe kwoty, a mimo to pragną spędzić walentynkowy wieczór w oryginalny sposób, mogą pokusić się o wyjazd na weekend w jednym z luksusowych, pięciogwiazdkowych hoteli, na przykład w rodzimej stolicy. Luksusowy pokój i kolacja w eleganckiej restauracji, to z pewnością atrakcyjna propozycja dla zakochanych. Koszty, jakie się z tym wiążą, mieszczą się w kwocie 1000 PLN.  Podobna suma środków potrzebna jest do sfinansowania romantycznego weekendu w SPA. To idealne rozwiązanie dla tych par, które pragną zregenerować siły, zadbać o swój wygląd i dać się ponieść słodkiemu lenistwu. Jednocześnie stanowi odskocznię od codzienności i jest świetną okazją do spędzenia czasu z ukochana osobą.

Miłość pełna wrażeń

Zakochani żądni wrażeń i ekstremalnych doznań również mają szereg możliwości na spędzenie wyjątkowych i niezapomnianych Walentynek. Skok na Bungee, szaleństwo na stoku w jednym z zagranicznych górskich kurortów – to tylko niektóre z propozycji. A może romantyczny i szalony lot balonem? Wybór zależy od naszej inwencji, zamiłowań, ale też w dużej mierze od finansów. O ile odrobina wariactwa i spontaniczności jest zdecydowanie wskazana przy planowaniu i korzystaniu z walentynkowych atrakcji, to w kwestii pozyskania środków na ich sfinansowanie konieczna jest rozwaga. Szczególnie, gdy potrzebną kwotę pożyczamy z banku.

Decydując się na zaciągnięcie finansowego zobowiązania, nie dajmy się ponieść emocjom. Pamiętajmy, by podobne decyzje podejmować racjonalnie. Dobrze zapoznajmy się z dostępnymi kredytami, porównajmy uważnie oferty i dokładnie przeanalizujmy naszą zdolność spłaty zadłużenia, aby uniknąć przyszłych problemów – radzi Arkadiusz Rembowski, Money Expert i ZFDF.

Zbliżające się Walentynki stwarzają doskonałą okazję, by przełamać codzienną rutynę. Warto tego dnia dać się ponieść odrobinie fantazji i szaleństwa. 14 lutego można spędzić w zupełnie niecodzienny i niezapomniany sposób. Wystarczy odrobina czasu, pomysłu i pieniędzy. Każde z nich jest w zasięgu ręki.

Rutyna dnia codziennego wciąga niezauważalnie. Każdego dnia robimy to samo, wpadamy w swoisty rytm. Często tracimy przez to entuzjazm i energię. Nie dajmy się nudzie i marazmowi. Trochę inwencji i dobry koncept ubarwią szare dni, obudzą z zimowego snu i dostarczą zakochanym wiele radości. Zbliżające się Walentynki stanowią ku temu doskonałą okazję.

Chcąc wyrwać się ze szponów konwencji i powielania utartych schematów, warto zaplanować Dzień Świętego Walentego z odpowiednim wyprzedzeniem. Zastanówcie się, czy wolicie spędzić go aktywnie i nieco zwariowanie, czy raczej spokojnie, lecz niecodziennie. W obu przypadkach jest
w czym wybierać.

Zakochany Paryż

Na lubiących podróże romantyków czeka Paryż. To prawdziwa mekka dla zakochanych. Wieża Eiffla, Luwr, Łuk Triumfalny, Katedra Notre-Dame oraz wiele małych paryskich restauracji o niepowtarzalnym klimacie, przyciągają co roku około 30 mln turystów z całego świata. Dla wielu to sposobność na oryginalne oświadczyny. Niestety taki wyjazd, połączony z kolacją i noclegiem, stanowi spore obciążenie dla portfela. Aby móc cieszyć się urokami francuskiej stolicy należy liczyć się z wydatkiem rzędu 3000 PLN lub – gdy organizację wyjazdu zostawimy na ostatnią chwilę – nawet większym. Jeśli nie dysponujemy taką kwotą, nie musimy rezygnować z podróży. – W przypadku, gdy nie posiadamy odpowiedniej sumy na sfinansowanie planów, zarówno tych walentynkowych, jak i związanych
z innymi okazjami, możemy rozważyć zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Przy stałych i stabilnych wpływach zdołamy szybko i bez problemów spłacić pożyczoną kwotę, a wybór najlepszej dla nas oferty bankowej umożliwi ograniczenie kosztów okołokredytowych do minimum – zapewnia Arkadiusz Rembowski, Money Expert i Związek Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF).

Romantyczne tete-a-tete

Ci, którzy nie chcą zadłużać się na większe kwoty, a mimo to pragną spędzić walentynkowy wieczór
w oryginalny sposób, mogą pokusić się o wyjazd na weekend w jednym z luksusowych, pięciogwiazdkowych hoteli, na przykład w rodzimej stolicy. Luksusowy pokój i kolacja w eleganckiej restauracji, to z pewnością atrakcyjna propozycja dla zakochanych. Koszty, jakie się z tym wiążą, mieszczą się w kwocie 1000 PLN.  Podobna suma środków potrzebna jest do sfinansowania romantycznego weekendu w SPA. To idealne rozwiązanie dla tych par, które pragną zregenerować siły, zadbać o swój wygląd i dać się ponieść słodkiemu lenistwu. Jednocześnie stanowi odskocznię od codzienności i jest świetną okazją do spędzenia czasu z ukochana osobą.

Miłość pełna wrażeń

Zakochani żądni wrażeń i ekstremalnych doznań również mają szereg możliwości na spędzenie wyjątkowych i niezapomnianych Walentynek. Skok na Bungee, szaleństwo na stoku w jednym
z zagranicznych górskich kurortów – to tylko niektóre z propozycji. A może romantyczny i szalony lot balonem? Wybór zależy od naszej inwencji, zamiłowań, ale też w dużej mierze od finansów. O ile odrobina wariactwa i spontaniczności jest zdecydowanie wskazana przy planowaniu i korzystaniu
z walentynkowych atrakcji, to w kwestii pozyskania środków na ich sfinansowanie konieczna jest rozwaga. Szczególnie, gdy potrzebną kwotę pożyczamy z banku. – Decydując się na zaciągnięcie finansowego zobowiązania, nie dajmy się ponieść emocjom. Pamiętajmy, by podobne decyzje podejmować racjonalnie. Dobrze zapoznajmy się z dostępnymi kredytami, porównajmy uważnie oferty i dokładnie przeanalizujmy naszą zdolność spłaty zadłużenia, aby uniknąć przyszłych problemów – radzi Arkadiusz Rembowski, Money Expert i ZFDF.

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 10, 2010
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Komentarze

Najnowsze komentarze

Gość Dom.pl Odpowiedz 2012-02-17 17:39:10

Ja bym nie zaciągała kredytu na coś takiego... lepiej już zrobić coś prostego a pieniądze dać na konto. W czasie kryzysu powinniśmy oszczędzać,a nie wydawać pieniądze na pierdoły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: finanse i prawo