Start Arrow Wiadomości Arrow KRISPOL podwójnie nagrodzony za najwyższą jakość

KRISPOL podwójnie nagrodzony za najwyższą jakość

29 września br. w Warszawie, w Hotelu Marriott, odbyło się Europejskie Forum Jakości oraz X, jubileuszowa Gala Programu Najwyższa Jakość Quality International. Podczas Gali tej zostały wręczone nagrody dla firm, reprezentujących najwyższe standardy i inicjatywy jakościowe w Polsce.

KRISPOL, wiodący przedstawiciel branży osłon i stolarki, otrzymał tytuł Laureata oraz Złote Godło – Najwyższa Jakość Quality International 2016 w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości, dla drzwi HST85 – najgłębszego i najcieplejszego systemu drzwi podnoszono-przesuwnych na rynku.

Jako trzykrotny Laureat Programu, firma została również wyróżniona nagrodą specjalną – PERŁĄ QI. Statuetki w imieniu firmy odebrał Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej.

Cieszę się, że nasza kampania „KRISPOL – Gwarancja spokoju” została wsparta tak mocną rekomendacją. Miło nam jest znaleźć się w gronie firm reprezentujących najwyższe standardy jakości i gwarantujących klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie – podkreśla Katarzyna Kozłowska, Kierownik Marketingu KRISPOL. – Zawsze staramy się oferować klientom rozwiązania, które nie będą ich w żaden sposób ograniczać. Nagrodzony w tym roku system drzwi HST85 jest efektem naszych starań i kolejnym przykładem produktu, który spełnia najwyższe wymagania z zakresu funkcjonalności, wymiarów, komfortowej obsługi, a także bardzo ważnej dla nas estetyki.

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


Październik 10, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: budowa domu