Start Arrow Wiadomości Arrow KrySTALicznie lśniąca kuchnia: Nowy zmywak Inox Clean & Protect marki Vileda

KrySTALicznie lśniąca kuchnia: Nowy zmywak Inox Clean & Protect marki Vileda

Zmywak Inox Clean & Protect marki Vileda to pewna inwestycja w nieskazitelny wygląd domu. Dzięki niemu stalowe sprzęty kuchenne na nowo zalśnią czystością, bez konieczności szorowania i bez zarysowań.

Zmywak Inox Clean & Protect marki Vileda fot. Vileda

Zmywak Inox Clean & Protect stworzony został z myślą o szybkich, prostych i bezpiecznych pracach porządkowych w domowej kuchni. Z jego pomocą stalowe powierzchnie odzyskają swój blask, nawet bez użycia dodatkowych środków chemicznych. Za jego skuteczność odpowiadają dwie powierzchnie czyszczące. Pierwsza z nich, wykonana z poliuretanu i akrylu, pozwala usunąć silne zabrudzenia bez ryzyka powstania zarysowań. Druga, wyjątkowo chłonna (wykonana ze 100% mikrofibry), sprawia, że w mgnieniu oka znika nadmiar wilgoci, dzięki czemu mycie poziomych i pionowych powierzchni (np. lodówki, piekarnika i zmywarki) jest szybkie i komfortowe. Ponadto wyprofilowany kształt idealnie dopasowuje się do dłoni, chroniąc paznokcie.

Zmywak Inox Clean & Protect marki Vileda fot. Vileda

Tym, co wyróżnia zmywak Inox Clean & Protect jest także nowoczesna, niespotykana kolorystyka – stonowana szarość przełamana akcentem w odcieniu intensywnego różu. Dzięki temu nie pomylimy zmywaka Inox Clean & Protect z żadnym innym, chroniąc estetykę stalowych sprzętów w domu.

Inox Clean & Protect jest idealny nie tylko do czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej, błyszczącej i lakierowanej. Szybko przywróci blask sprzętom wykonanym z chromu, aluminium, mosiądzu, szkła żaroodpornego, żywicy epoxydowej, akrylu, teflonu, a także powłokom lakierowanym, ceramice i porcelanie.

Cena: 7,99 zł

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 22, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty