Start Arrow WnętrzaArrowKuchniaArrow Kuchnia z wyspą. Wygodne i stylowe rozwiązanie

Kuchnia z wyspą. Wygodne i stylowe rozwiązanie

Wyspa w kuchni to nowoczesny i aktualny trend, który dodatkowo jest niezwykle funkcjonalny. Coraz więcej inwestorów decyduje się na takie rozwiązanie. Oprócz funkcjonalności, wyspa w kuchni stanowi również jej ozdobę, nadając wyjątkowego szyku wnętrzu.

Jak zagospodarować kuchnię z wyspą? Oto kilka rozwiązań.

Wyspa w kuchni może pełnić wiele funkcji. Może być jej ozdobą, ale również stanowić może dodatkowe miejsce do przechowywania akcesoriów kuchennych i produktów spożywczych. Ciekawym pomysłem może być także zaaranżowanie kuchennej wyspy jako barku bądź jadalni. Wyspa może być również miejscem, gdzie wraz z przyjaciółmi będzie można coś upichcić. Wszystko zależy od pomysłu gospodarzy oraz ich kreatywności.

Warto zaznaczyć, iż wyspa w kuchni sprawdzi się idealnie w przestronnych i w dużych kuchniach, gdyż zajmuje sporo miejsca, będąc jednocześnie na samym jej środku.

Umieszczając płytę grzewczą na kuchennej wyspie, pamiętaj, aby zamontować dodatkowe blaty, które sprawdzą się podczas krojenia i przygotowywania posiłków. Przy takiej aranżacji, wyspa sprawdzi się idealnie, gdyż będziesz miał dużo miejsca podczas gotowania, a możliwość korzystania z jej każdy strony będzie niezwykle wygodna.

Innym pomysłem wykorzystania kuchennej wyspy jest umiejscowienie w niej dużego zlewu. Możliwość podejścia z każdej strony, to również ogromna wygoda.

Bardzo często jednak wyspa sprawdza się jako miejsce odpoczynku. To właśnie tam możesz w spokoju wypić poranną kawę i poczytać prasę, a wieczorami, po pracy, napić się lampki wina. Dodatki, które stworzą przytulny klimat to świeże kwiaty i dużo świec. Nad wyspą pięknie komponować się będzie kryształowy żyrandol.

Zobacz inny artykuł na naszej stronie, dotyczący kuchni z wyspą. Sprawdź wymiary i aranżacje: Kuchnia z wyspą – wymiary i aranżacje.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 3, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza