Start Arrow Wiadomości Arrow Kup promocyjny produkt marki WIŚNIOWSKI i wesprzyj domy dziecka

Kup promocyjny produkt marki WIŚNIOWSKI i wesprzyj domy dziecka

Trwa rewelacyjna promocja, dzięki której klienci firmy WIŚNIOWSKI mogą zakupić wysokiej jakości produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach, a przy tym wesprzeć domy dziecka. Z zakupu każdego produktu objętego promocją, 100 zł zostanie przeznaczone na wyposażenie placówek opiekuńczo-wychowawczych. Promocja trwa tylko do końca listopada, więc nie zwlekaj!

Celem akcji SPEŁNIJ MARZENIE O BEPIECZEŃSTWIE jest wyposażenie domów dziecka w produkty marki WIŚNIOWSKI. Teraz każdy klient firmy może mieć w tym swój udział, a dodatkowo kupić bramę, drzwi lub ogrodzenie w świetnych cenach. Wszystko po to, by zapewnić dzieciom bezpieczeństwo, którego potrzebują.

Najnowsza kampania kusi świetnymi cenami osoby zainteresowane kupnem bram, drzwi i ogrodzeń. Promocja obejmuje trzy wysokiej klasy produkty marki WIŚNOWSKI, które mogą stanowić idealne ukoronowanie każdego nowoczesnego domu i posesji:

1. Brama garażowa UniTherm – super ciepła automatyczna brama garażowa z płaszczem o grubości 60 mm, za dopłatą jedynie 10% od ceny podstawowej
2. Drzwi Aluminiowe CREO – piękno i funkcjonalność, z nowoczesnymi zawiasami ukrytymi w skrzydle
3. Ogrodzenia posesyjne z kolekcji MODERN – ogrodzenia z wypełnieniem z blachy pełnej lub perforowanej z rabatem 10%, przyciągające uwagę prostym, minimalistycznym wzornictwem.

Pozostałe informacje i szczegóły akcji promocyjnej marki WIŚNIOWSKI są dostępne na stronie internetowej www.wisniowski.pl oraz w punktach handlowych na terenie całej Polski oferujących produkty firmy WIŚNIOWSKI.

SPEŁNIJ MARZENIE O BEZPIECZEŃSTWIE to przede wszystkim konkurs adresowany do wychowanków domów dziecka. Już 6 grudnia 2015 roku poznamy 10 laureatów, których firma Wiśniowski wyposaży w swoje produkty. Do końca listopada za pomocą aplikacji konkursowej na Facebookowej stronie marki WIŚNIOWSKI można oddawać głosy na ulubione prace:
https://www.facebook.com/WISNIOWSKI.GROUP/app_425042714278677 .

Źródło:Wiśniowski

Wiśniowski
Wszystkie komunikaty (7748)

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


listopad 10, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogród