Start Arrow Finanse i prawoArrow Kupujemy domek letniskowy na kredyt

Kupujemy domek letniskowy na kredyt

Planujesz zaciągnięcie kredytu? Przeczytaj koniecznie:

Pożyczka hipoteczna – gotówka dla właścicieli M

Pożyczka hipoteczna to sposób na zdobycie środków dla klientów, którzy posiadają na własność nieruchomość. Analitycy klarują: czym jest pożyczka hipoteczna, i w których bankach szukać najlepszych ofert tych produktów.

Remont domu – pożyczka czy kredyt?

Kosztowo najlepszym rozwiązaniem jest pożyczka hipoteczna. Jest to zobowiązanie zabezpieczone hipoteką na nieruchomości, wobec tego jego oprocentowanie jest stosunkowo niskie, porównywalne do kredytów hipotecznych. Oprocentowanie rzeczywiste, a więc zliczające wszystkie koszty kredytu, może wynieść nawet poniżej 10 proc.

Kredyt w złotówkach czy w walucie?

Utarło się, że walutowy kredyt hipoteczny to lepszy pomysł niż zobowiązanie w złotych. Czy rzeczywiście?

Jak spłacać – raty równe czy malejące?

Zaciągając kredyt hipoteczny jedną z wielu decyzji które trzeba podjąć jest wybór systemu rat. Raty równe czy malejące – różnica idzie w dziesiątki tysięcy złotych.

Kredyt hipoteczny wspólnie z rodzicami

Czy zaciągnięcie kredytu wspólnie z lepiej sytuowanymi rodzicami zwiększy szanse u kredytodawcy? Owszem, takie rozwiązanie pomoże uzyskać satysfakcjonującą zdolność kredytową, ma jednak także niestety pewne wady.

« Wstecz

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


czerwiec 19, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Komentarze

Najnowsze komentarze

burlesqua Odpowiedz 2014-05-21 22:44:22

A ja znalazłam bardzo ciekawą ofertę u jednego z producentów domków letniskowych. Dotyczy ona kredytu udzielanego przez Sygma Bank. Chodzi o sfinansowanie budowy domku letniskowego holenderskiego. Szczegółowe informacje na temat kredytu można zobaczyć tutaj: letniskowo.pl/pl/centrum-wiedzy/kredyt-na-domek-letniskowy.html. Myślę, że warunki, jakie proponuje bank, są całkiem korzystne. Taka oferta ułatwi zapewne wielu klientom zakup własnego domku. Wiele osób, których do tej pory nie było na niego stać, wreszcie będzie mogło pozwolić sobie na tą odrobinkę luksusu :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: finanse i prawo