Start Arrow OgródArrow Kwiaty późnego lata…

Kwiaty późnego lata…

U schyłku lata obserwujmy wśród roślin prawdziwą eksplozję ciepłych i intensywnych barw. Możesz z nich stworzyć wyjątkowe kompozycje. Sprawdź, które kwiaty kwitną późnym latem…

Hortensje i dalie 

To kwiaty późnego lata. Niezwykle okazałe, stworzą uroczy i barwny zakątek w ogrodzie. 

Sprawdź, która odmiana hortensji będzie idealna dla początkujących ogrodników: Hortensja. Idealna roślina dla początkujących ogrodników!

Żurawki 

Z samych żurawek możesz stworzyć piękną i barwną kompozycję. Bursztynowa odmiana, taka jak „Marmalade” czy czekoladowa – „Obsidian” będą pięknie prezentować się w towarzystwie opadających, jesiennych liści. 

Trawy ozdobne 

Niewysokie odmiany traw ozdobnych, takie jak: turzyca czy kostrzewa będą ciekawym tłem dla bordowych i żółtych chryzantem drobnokwiatowych. 

Kapusta ozdobna 

Od kilku sezonów to niezwykle popularna roślina, która charakteryzuje się białymi, zielonymi lub fioletowymi główkami. Niezwykle dekoracyjna, przypomina wielkie kwiaty. 

Wrzosy 

To jedne z pierwszych kwiatów nadchodzącej jesieni. Te niezwykłe krzewinki tworzą piękne kompozycje, które idealnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i na balkonie, na tarasie lub w ogrodzie. 

Ognista trzmielina 

Trzmielina oskrzydlona wczesną jesienią przebarwia się na ognisty kolor. Z pewnością odcień ten rozgrzeje Cię w chłodne dni. 

 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


sierpień 26, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty