Start Arrow Projekty domówArrow Ładne i tanie domy w budowie

Ładne i tanie domy w budowie

Ładne i tanie domy w budowie to budynki mieszkalne, które charakteryzują się niskimi kosztami budowy i późniejszej eksploatacji. Co ważne, domy te są bardzo funkcjonalne. Ze względu na ograniczone wydatki, projekty ładnych i tanich domów w budowie, najczęściej nie posiadają podpiwniczenia, lecz przewidują dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. Wyróżniają się prostą i zwartą konstrukcją. Posiadają dwuspadowy dach, który jest tani i szybki w budowie. W naszej rozbudowanej kolekcji ładnych i tanich domów w budowie znalazły się projekty o nowoczesnej oraz tradycyjnej stylistyce. Z pewnością więc każdy z Państwa znajdzie projekt, dopasowany do indywidualnych potrzeb. Jeśli więc poszukują Państwo taniego i przytulnego projektu domu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt ARX D157 wersja murowana CE (DOM RX5-22). To mały dom jednorodzinny, z poddaszem i wiatą garażową. Dom ten powstał w technologii tradycyjnej. Idealnie pomieści cztero-, a nawet pięcioosobową rodzinę. Co ciekawe, może również pełnić funkcję domku letniskowego. Prosta bryła budynku oraz nieskomplikowana konstrukcja, wpływają na niższe koszty budowy. Miejsce parkingowe w postaci wiaty, zaprojektowano obok budynku. Bardzo funkcjonalny podział pomieszczeń, z oddzielną strefą techniczną, strefą dzienną na parterze i nocną na poddaszu, gwarantuje komfort i wygodę. Na parterze mieści się część dzienna, składająca się z: kuchni, salonu z jadalnią, toalety, hallu oraz dwóch tarasów. Na poddaszu zaś ulokowano część nocną, dedykowaną domownikom. To w niej znajdziemy: dwie sypialnie i przestronną łazienkę. Jedna z sypialni posiada wyjście na balkon. 

Z kolei projekt PJK Ka152 SZ CE (DOM GW2-70) to niewielki dom, utrzymany w bardzo nowoczesnym stylu. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 43.47 m2, przy czym projekt nie uwzględnia garażu ani poddasza, za to wyposażony jest w bardzo przestronną antresolę, usytuowaną pod dachem dwuspadowym. Ten nowoczesny i nieduży dom sprosta wymaganiom wszystkich tych, którzy kochają komfort i wygodę. Drewniana konstrukcja budynku sprzyja wygodnej eksploatacji i pozwala na szybką realizację projektu. Od frontu dom wyposażony został w duże okna, zarówno na parterze, jak i na antresoli. Wejście zaprojektowano z boku budynku. Wchodząc do domu, mamy dostęp do  przestronnej strefy dziennej, ze wspaniale doświetlonym salonem, jadalnią oraz aneksem kuchennym, z dużym oknem nad blatem. W dalszej części domu mieszczą się: łazienka oraz sypialnia. Druga, duża sypialnia została uwzględniona na antresoli, co gwarantuje pełen komfort wypoczynku dla całej rodziny. Dom ten, podobnie jak poprzednia propozycja, może pełnić funkcję zarówno domu całorocznego, jak i letniskowego. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


marzec 10, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów