Start Arrow Projekty domówArrow Ładne i tanie projekty domów w budowie

Ładne i tanie projekty domów w budowie

Ładne i tanie projekty domów w budowie są oszczędne na każdym etapie realizacji i późniejszej eksploatacji. Nasi architekci dołożyli wszelkich starań i podczas ich tworzenia wzięli pod uwagę wiele czynników, wpływających na ostateczne koszty budowy domu. Jeśli więc poszukujesz ładnego i taniego projektu domu w budowie, zachęcamy do zapoznania się z naszym rozbudowanym katalogiem tychże budynków mieszkalnych. Sprawdź i wybierz dom swoich marzeń!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt MT Hiacynt CE (DOM ST4-31). To dom jednorodzinny, parterowy, z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony. Wygodny i przestronny, posiada tradycyjną bryłę, o prostej konstrukcji. Dobudowany jednostanowiskowy garaż to duży atut projektu. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z drewnianą stolarką okienno-drzwiową. Na parterze mieści się część dzienna, składająca się z: przestronnej kuchni, salonu, łazienki z kabiną prysznicową oraz dodatkowego pokoju, będącego idealnym miejscem do pracy bądź sypialnią dla gości. Na tej samej kondygnacji ulokowano także kotłownię i wspomniany wcześniej garaż. Na parterze zaś przewidziano strefę nocną, dedykowaną domownikom. Znaleźć w niej można: trzy sypialnie i dużą łazienkę z wanną i z kabiną prysznicową.

Kolejnym, bardzo interesującym projektem ładnego i taniego domu jest projekt MT Skrzypek CE (DOM ST5-97). To duży, parterowy dom, z użytkowym poddaszem, dedykowany pięcioosobowej rodzinie. Obszerne wnętrze kryje duży pokój dzienny, pracownię na parterze oraz cztery sypialnie na poddaszu. Interesującym elementem wnętrza jest antresola z widokiem na fragment pokoju dziennego. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o okładzinę klinkierową, która prezentuje się niezwykle efektownie. Zadaszona strefa wejściowa, chroni domowników przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Na szczególną uwagę zasługuje zadaszony taras, który ulokowano z tyłu budynku. To doskonałe miejsce na spotkania z rodziną i z przyjaciółmi w sezonie letnim. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


styczeń 5, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów