Start Arrow WnętrzaArrow Łazienka 2022: trendy aranżacyjne

Łazienka 2022: trendy aranżacyjne

Utrzymanie czystości i higieny w każdym pomieszczeniu w domu jest niezwykle ważne. Ubiegły rok utwierdził nas w tym przekonaniu. Nie inaczej będzie w 2022 r. Zastanawiasz się, jakie trendy aranżacyjne będą rządzić w łazience w nadchodzącym roku? Oto nasze podpowiedzi! Sprawdź i zainspiruj się!

Wygoda i relaks

Łazienka 2022 ma przede wszystkim być wygodna. Każdemu z nas przyda się odrobina relaksu, po stresującym roku. W nadchodzącym sezonie łazienki będą pełnić funkcję pokoi kąpielowych i domowych SPA. Postaw więc na minimalizm w łazienkowym wnętrzu, który nie przytłoczy Twoich myśli i pozwoli Ci odpocząć. Trwałe i łatwe w czyszczeniu materiały z pewnością ułatwią Ci utrzymanie porządku.

Łazienka 2022 w stylu eko 

Styl eko wciąż będzie rządził w łazienkowym wnętrzu. Naturalne materiały, takie jak: drewno, kamień czy ceramika pozwolą poczuć Ci bliskość natury. Żywe kwiaty zaś oczyszczą powietrze i pomogą Ci się zrelaksować. Wybierając rośliny do łazienki, postaw na te gatunki, które lubią wilgoć. Należą do nich rośliny, takie jak:

  • skrzydłokwiat, 
  • paproć, 
  • zamiokulkas. 

Łazienka 2022: marmur w roli głównej 

We wnętrzu łazienki 2022 dużą popularnością cieszyć się będzie marmur. To trwały materiał, który prezentuje się niezwykle elegancko i efektownie. Złote dekoracje i ozdoby będą tzw. kropką nad i całej aranżacji!

Wielkoformatowe płyty 

W nadchodzącym roku szalenie modne będą wielkoformatowe płyty, które optycznie powiększą przestrzeń łazienkową. Dodatkowo są łatwe w czyszczeniu. 

Funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania 

W łazience 2022 prym wieść będą funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania, które pomogą zachować czystość i zadbają o naszą higienę. Bezdotykowa armatura pozwoli ograniczyć kontakt z urządzeniami sanitarnymi, co zmniejszy ryzyko przenoszenia bakterii i wirusów. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 30, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty