Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Łazienka w czerni i bieli

Łazienka w czerni i bieli

Tak klasyczne zestawienie barw jak czerń i biel pasuje do niemal każdego wnętrza. Zawsze wygląda nowocześnie i elegancko. Szczególnie popularne są czarno-białe łazienki i kuchnie. Użycie tych dwóch kolorów pozwoli nam uzyskać bezpretensjonalną, ponadczasową aranżację łazienki.

Aranżacja łazienki z użyciem czerni i bieli nie musi być prosta i surowa. Wręcz przeciwnie, warto wprowadzić do niej na przykład motywy kwiatowe. W wersji czarno-białej wyglądają intrygująco i niebanalnie.

Autor: Littlewoods Ireland

Nie musimy ograniczać się tylko do dwóch kolorów. Choć czerń i biel to zestawienie z klasą, można przełamać je dodatkiem trzeciego koloru - na przykład ciemnej fuksji lub fioletu.

Autor: Matalan

Dodatki w kolorze ciemnego różu i fioletu złagodzą surowy wygląd czarno-białego wnętrza.

Autor: Very.co.uk

Czarno-biała łazienka niekoniecznie musi być urządzona w stylu nowoczesnym. Bardzo modne ostatnio są łazienki w stylu retro i vintage - jak najbardziej możemy je zaaranżować w czerni i bieli. Pomogą nam w tym stylowe dodatki.

Autor: Matalan

Zadbajmy o szczegóły - nawet dodatki takie jak pojemnik na mydło, lub stojak na szczoteczki do zębów powinny pasować kolorystycznie do całości.

Autor: Littlewoods Ireland


Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty