Start Arrow WnętrzaArrow Łazienka w stylu prowansalskim. Zdjęcia sielskiego wnętrza na poddaszu

Łazienka w stylu prowansalskim. Zdjęcia sielskiego wnętrza na poddaszu

Styl prowansalski pozwala na stworzenie pełnych uroku i spokoju wnętrz, zainspirowanych sielskim życiem na francuskiej wsi. Jak styl prowansalski sprawdzi się w łazience? Świetnie! Zobacz tę klimatyczną aranżację łazienki na poddaszu.

Wnętrza w stylu prowansalskim odzwierciedlają malownicze krajobrazy francuskiej Prowansji. Ta piękna kraina mieni się wieloma barwami: białymi kwiatami drzew owocowych, lawendowymi polami, zielonymi gajami oliwnymi i winnicami oraz lazurowym odcieniem nieba. Wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat, idealny do relaksu i wypoczynku, ale również dający niesamowitą energię każdego dnia.

Łazienka na poddaszu w stylu prowansalskim

Łazienka na poddaszu w stylu prowansalskim

Łazienka na poddaszu sprzyja intymności i relaksowi. Oddalona od strefy dziennej na parterze jest prywatnym pomieszczeniem domowników, w którym szykują się do powitania nowego dnia i kończą go długą, relaksującą kąpielą. Wanna jest więc elementem niezbędnym w aranżacjach w stylu prowansalskim. Najlepiej, jeśli jest wolno stojąca, ze stylizowanymi nóżkami. Do tego baterie łazienkowe w stylu retro, bielone meble łazienkowe i lampy z kutego żelaza – wszystko to podkreśla szyk i elegancję połączoną z tęsknotą za przeszłością, które tworzą tak charakterystyczny dla stylu prowansalskiego klimat.

Łazienka na poddaszu w stylu prowansalskim

Łazienka na poddaszu w stylu prowansalskim

Styl prowansalski w łazience nie może obyć się bez elementów z drewna i kamienia, a także wyszukanych na pchlim targu ceramicznych dodatków. Idealnymi akcesoriami do łazienki w stylu prowansalskim będą również wiklinowe koszyczki na kosmetyki, ozdobione płótnem kosze na bieliznę, a także… olejki czy mydełka z dodatkiem pachnącej lawendy.

Akcesoria łazienkowe podkreślające styl prowansalski

Akcesoria łazienkowe podkreślające styl prowansalski

Następna »

Autor: Redakcja DOM.pl

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 2, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty