Start Arrow WnętrzaArrow Łazienka – wybór baterii

Łazienka – wybór baterii

Baterie umywalkowe dobieramy nie tylko pod względem funkcjonalności, ale również designu. Ten wydawać by się mogło szczegół wyposażenia ma duży wpływ na to, jak postrzegana jest nasza toaleta. Aranżacje łazienek w nowoczesnym stylu powinny być inaczej wyposażone niż łazienki w stylu retro.

Na szczęście producenci armatury łazienkowej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom każdego projektu łazienki. Zobaczmy propozycje:

Nowoczesne aranżacje łazienki

Prezentowana bateria bezdotykowa wykonana jest w całości z kompozytu – technologicznie zaawansowanego materiału stosowanego przez NASA, przemysł lotniczy, czy w medycynie. Kompozyt jest wytrzymały jak metal, ale dużo bezpieczniejszy, lekki i daje absolutną precyzję wykonania.

Bateria jest bardzo ekologiczna – strumień uruchamia elektroniczny sensor, woda więc płynie jedynie wówczas, kiedy naprawdę jej potrzebujemy. Bateria sama wyłączy strumień w czasie, gdy myjemy zęby czy się golimy.

Bateria jest wyprofilowana tak, że strumień wody wylewa się z kranu z 30% nachyleniem. Daje to komfort mycia, nawet wówczas, gdy zamontujemy baterię na umywalce o szerokich bokach. Strumień wody płynie tak, że bez problemu możemy myć w nim dłonie, nie zawadzając o ścianki umywalki.

Prosty skandynawski design sprawia, że bateria pasuje do większości wnętrz, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych.

Bateria bezdotykowa z linii Oras Vienda, cena: 799 zł, producent: Oras

Następna »

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza