Start Arrow Wiadomości Arrow LIBET – TopMarka 2010

LIBET – TopMarka 2010

Dobra opinia o producencie decyduje dziś nie tylko o kupnie samochodu czy sprzętu RTV. To istotne kryterium większości wyborów konsumenckich. Dzięki dobrej rozpoznawalności marki i wysokiej jakości produktów, Libet zaskarbił sobie największą sympatię klientów. Jako jedyny producent szlachetnej kostki brukowej i płyt tarasowych firma została uhonorowana cenionym tytułem TOP MARKI.

top marka laur konsumenta

Wąska grupa laureatów tej nagrody została wyłoniona na podstawie badania popularności marek funkcjonujących w Polsce w ciągu ostatnich pięciu lat. W tym czasie Libet dwukrotnie otrzymał Złote Godło konkursu Laur Klienta. Świadczy to również o coraz większej znajomości tej marki wśród klientów.

Cieszymy się, że klienci doceniają funkcjonalność i trwałość naszych produktów – mówi Małgorzata Barańska, dyrektor marketingu Libet SA – Mamy przekonanie, że tym co nas wyróżnia, jest nie tylko wysoka jakość naszych materiałów nawierzchniowych, ale także dbałość o estetykę otoczenia, jakie można dzięki nim uzyskać. Przyznana nagroda to przede wszystkim wyraz uznania przez klientów i to nas ogromnie cieszy! Ale też podziękowanie dla naszych pracowników za ich ogromne zaangażowanie. To nie tylko zaszczyt, ale przede wszystkim motywacja do dalszych starań, aby wyprzedzać oczekiwania rynku. Chodzi przecież o to, by zarówno posesje prywatne, jak i przestrzeń publiczna zwracały uwagę stylem zharmonizowanym z przyrodą i otaczającą architekturą.

Firma Libet SA zajęła pierwsze miejsce w konkursie „Laur Klienta” w kategoriach „Kostka brukowa” i „Dekoracyjna kostka brukowa”, uzyskując tym samym Złote Godło Konkursu – Laur Klienta 2009”. Prestiżowe wyróżnienie firma Libet otrzymała już po raz drugi – pierwsze „Złote Godło” zdobyła w 2007 roku w kategorii „Producenci kostki brukowej”. Tak więc trzy uśmiechnięte kostki będące symbolem Libetu, rzeczywiście mają powody do radości.

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 19, 2010
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: katalog roślin