Start Arrow Wiadomości Arrow Liwiecka 20 – cicho i komfortowo

Liwiecka 20 – cicho i komfortowo

Na Pradze-Południe toczy się życie Warszawy. Dla wielu osób być może atrakcyjniejsze niż to, które dzieje się w ścisłym centrum. Bliskość z jednej strony Stadionu Narodowego specjalizującego się w masowych imprezach na setki osób, z drugiej – małych klubokawiarni z ambitnym repertuarem artystycznym sprawia, że dzielnica ta wyrasta na jedną z cieszących się największym zainteresowaniem wśród osób szukających miejsca do życia.

Właśnie z tego powodu Praga-Południe cieszy się coraz większą uwagą deweloperów. Pośród inwestycji, które w najbliższym czasie powstaną w tej dzielnicy, warta uwagi jest Liwiecka 20 – nowość w ofercie firmy TYNKBUD1.

Liwiecka 20, Tynkbud1

Praga-Południe przyciąga

W ostatnim czasie intensyfikujemy nasze działania na Pradze-Południe. Liwiecka 20 to nasza druga, po Czapelskiej 36, praska propozycja w tym roku. Stawiamy na kameralne budynki o architekturze wpisującej się w klimat otoczenia – mówi Ryszard Banacki, rzecznik prasowy firmy TYNKBUD1. Liwiecka 20 to budynek liczący sobie 19 mieszkań o powierzchni od 35 do 84 m2. W jego obrębie znajduje się także garaż podziemny. Teren będzie ogrodzony oraz strzeżony. Do dyspozycji mieszkańców będą komórki lokatorskie, miejsca postojowe a także telewizja satelitarna. Lokale obejmują od dwóch do czterech pokoi. Są ustawne i dobrze doświetlone. Z pewnością przyciągną one singli, pary oraz rodziny z dziećmi. Koszt za metr kwadratowy zaczyna się już od 7000 zł. Szczegółowe informacje na temat cen mieszkań można uzyskać bezpośrednio u dewelopera. Sprzedaż lokali została uruchomiona 16 maja 2016 roku. Zakończenie inwestycji planowane jest na styczeń 2018 roku. Za projekt odpowiada pracownia Cube Architekci. Kubicki, Mizieliński.

Liwiecka 20, Tynkbud1

Liwiecka 20 to także bardzo dobra infrastruktura. Lokalizacja jest doskonale skomunikowana z każdą częścią miasta. Mieszkańcy dojadą również w szybki, bezproblemowy sposób do śródmieścia. Nie będzie im jednak dokuczał miejski zgiełk – budynek powstaje w oddaleniu od ruchliwych ulic. Duża zaletą inwestycji są obecne w pobliżu tereny zielone – Park Znicza i Park Skaryszewski. Wspomniany już wcześniej Stadion Narodowy to miejsce, w którym nieustannie odbywają się koncerty, wystawy i targi, więc jego bliskość z pewnością ucieszy wielbicieli tego rodzaju imprez. Jedną z większych atrakcji tej lokalizacji jest brzeg Wisły, który latem tętni życiem. Mnogość knajp, które gwarantują przyjemny, niespieszny wypoczynek na leżaku z widokiem na rzekę to wielki atut zamieszkania na Pradze-Południe.

Liwiecka 20, Tynkbud1

Dodane przez: Bright

Bright
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 24, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty