Start Arrow Wiadomości Arrow Lodówka Haier z serii F+ HFF-750CGBJ – praktyczne dzieło sztuki

Lodówka Haier z serii F+ HFF-750CGBJ – praktyczne dzieło sztuki

Każde dzieło sztuki charakteryzuje się wysokimi walorami estetycznymi, które przyciągają wzrok, wyróżniają się pięknem i pobudzają nasze emocje. Nie inaczej jest z designerską lodówką premium marki Haier z serii F+ HFF-750CGBJ, która sprawia, że nasza kuchnia staje się zupełnie wyjątkowa. Co więcej – zastosowane w chłodziarce rozwiązania pozwalają cieszyć się świeżością naszej żywności nawet do 8 razy dłużej.

Wyjątkowy design

Firma Haier wciąż zaskakuje nowoczesną linią, nieszablonowym designem i nowatorskimi rozwiązaniami swoich produktów. Wśród nich króluje lodówka premium z serii F+ HFF-750CGBJ, której wyjątkowa 5-drzwiowa konstrukcja i eleganckie wzornictwo przykuwają wzrok i nadają kuchni prawdziwy posmak luksusu. Czarny szklany front doskonale odbija światło, nadając pomieszczeniu jeszcze bardziej ekskluzywnego charakteru. Wizualną perfekcję dopełnia inteligentny i intuicyjny, cyfrowy wyświetlacz dotykowy umieszczony w górnej części lodówki, który włącza się samoczynnie, gdy lodówka „wyczuje” w jej pobliżu obecność ludzi. Dzięki niemu zmiana ustawień lodówki jest łatwa i intuicyjna, a temperaturę i inne parametry urządzenia możemy kontrolować bez potrzeby otwierania drzwi.

Co ważne, lodówkę możemy idealnie licować z linią frontu mebli, dzięki specjalnemu zawiasowi. Pozwala on ustawić urządzenie w odstępie zaledwie 20 mm od bocznych ścianek zabudowy kuchennej, podczas gdy inne lodówki potrzebują tu co najmniej 5 cm odstępu.

Wyjątkowo świeżo i zdrowo

5-drzwiowa chłodziarko-zamrażarka Haier to nie tylko design i styl. To także bardzo praktyczne i innowacyjne rozwiązania dbające o nasze zdrowie, oszczędzające energię i ułatwiające nam życie. Wśród nich trzeba wymienić wyjątkową szufladę próżniową Antioxidant Zone, która zabezpiecza żywność i przedłuża jej świeżość nawet do 8 razy. Powietrze usuwane jest z niej dzięki zastosowaniu pompy próżniowej i specjalnego filtra, ograniczając tym samym ekspozycję produktów na tlen i spowalniając proces ich utleniania. Dbający o wyśmienity smak oraz zdrowie docenią z pewnością również to, że komora ta zachowuje także 3 razy więcej witaminy C w przechowywanej żywności.

O nasze zdrowie i wyśmienity smak żywności dba także, zastosowany w lodówka Haier z serii F+ HFF-750CGBJ, system antybakteryjny ABT, który wykorzystując płytkę z dwutlenku tytanu oraz światło ultrafioletowe, usuwa aż 99,9 % bakterii z wnętrza urządzenia.

Wyjątkowo funkcjonalnie

Warto podkreślić, że chłodziarko-zamrażarka Haier z serii F+ HFF-750CGBJ wyposażona jest w technologie Freshers Techs, które zapewniają produktom świeżość, doskonały smak oraz zachowują ich wartości odżywcze. Inteligentne czujniki Fresher Sensors, kontrolują temperaturę na każdej półce, aby zmniejszyć niepotrzebne wahania temperatury, spowodowane częstym otwieraniem drzwi lodówki. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest także strefa Switch Zone, umożliwiająca regulowanie temperatury od -20 do + 5°C, dzięki czemu może ona stać się zarówno zamrażarką jak i chłodziarką, zależnie od naszych potrzeb. Dodatkowo, urządzenie posiada automatyczną kostkarkę do lodu bez konieczności hydraulicznego podpięcia jej do źródła wody.

Chłodziarko-zamrażarka wyposażona jest także w funkcję Daylight, czyli ścianę jasnego oświetlenia LED, która zapewnia lepszą widoczność wkładanych i wyjmowanych produktów, dodając lodówce niepowtarzalnego stylu.

Wyjątkowo oszczędnie

Innowacyjna konstrukcja lodówki Haier z serii F+ HFF-750CGBJ pozwala zaoszczędzić nawet do 30% energii. Jak to możliwe? Wszystko dzięki ergonomicznym szufladom zapobiegającym wydostawaniu się zimnego powietrza, gdy drzwi lodówki są otwarte. Szuflady w zamrażarce zapewniają nie tylko szybki i łatwy dostęp do zamrożonej żywności, ale także znacznie lepszy widok zawartości zamrażarki.

Wyjątkowo cicho i wydajnie

Warto zwrócić uwagę, że lodówka Haier z serii F+ HFF-750CGBJ jest niebywale cicha. Zastosowana technologia gwarantuje mniej hałaśliwą pracę lodówki, zapewniając jednocześnie wyjątkową efektywność energetyczną i superszybkie chłodzenie. Co więcej, urządzenie oferuje 15 lat gwarancji na kompresor inwerterowy.

Cena i dostępność:

Lodówka Haier z serii F+ HFF-750CGBJ dostępna jest w sieciach salonów Media Markt w cenie 14999 zł.

O Haier Europe:

Haier Europe jest częścią Haier Smart Home, grupy numer jeden w branży AGD na świecie, która według Fortune Global 500 jest jedną z 500 największych firm na naszym globie. Haier Smart Home od 1993 roku notowana jest na giełdzie w Szanghaju (SHA: 600690), zatrudnia około 100 000 pracowników i obecna jest na wszystkich 5 kontynentach. Globalna sieć sprzedaży firmy obejmuje ponad 160 krajów, które w 2019 roku wygenerowały przychód operacyjny w wysokości 25 miliardów euro. Marka Haier dostarcza nowoczesne i innowacyjne produkty AGD o najwyższej jakości, spełniające zmieniające się potrzeby współczesnych gospodarstw domowych. W swoim portfolio posiada  lodówki (typu combi, multidoor, side by side), piekarniki do zabudowy, płyty indukcyjne, okapy i chłodziarki do wina, a także  pralki, pralko-suszarki i suszarki. Wizją Haier jest osiągnięcie pozycji światowego lidera w dziedzinie IoT dla inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego. Haier Smart Home jest pierwszą chińską firmą, która w październiku 2018 roku weszła na rynek akcji D-Share notowanych na giełdzie China Europe International Exchange (CEINEX D-Share Market) we Frankfurcie.

Haier

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 23, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty