Start Arrow Wiadomości Arrow Lodówki Haier Fresher Techs® – gwarancja świeżości i smaku przechowywanych produktów oraz higieny i bezpieczeństwa domowników

Lodówki Haier Fresher Techs® – gwarancja świeżości i smaku przechowywanych produktów oraz higieny i bezpieczeństwa domowników

Firma Haier oferuje szeroki wybór lodówek wolnostojących, spośród których każdy może wybrać model odpowiedni dla siebie. Choć różnią się wielkością, budową, designem i dodatkowymi funkcjami, to łączy je ze sobą szereg rewolucyjnych innowacji pod znakiem Fresher Techs®. Ekskluzywne technologie Fresher Techs® zostały opracowane w odpowiedzi na potrzebę dłuższego utrzymania smaku i świeżości przechowywanych produktów. Bez względu na to czy wybierzesz rozwiązanie typu Side by side, French door czy Multidoor od Haier, możesz mieć pewność, że dbasz o zdrowie i bezpieczeństwo swojej rodziny.

Fresher Techs® to sprytne innowacje technologiczne działające we wszystkich obszarach chłodziarki, umożliwiając regulację i optymalizację panujących w niej warunków w taki sposób, aby żywność dłużej zachowywała wartości odżywcze i wysoką jakość. Rozwiązania zastosowane w lodówkach Haier to nie tylko gwarancja świeżości produktów spożywczych, ale także wygody i najwyższej higieny.

Filtry Fresher dają pewność, że warunki w chłodziarkach Haier będą zawsze optymalne, tak aby produkty żywnościowe pozostawały świeże i zdrowe przez dłuższy czas. Warunki panujące w chłodziarce mogą sprzyjać rozwojowi bakterii. Dlatego firma Haier stworzyła wyjątkową technologię antybakteryjną ABT®, która wykorzystuje światło ultrafioletowe do zapobiegania rozwojowi bakterii w powietrzu krążącym w chłodziarce. Dzięki cyrkulacji czystego powietrza produkty zachowują swój doskonały aromat i wartości odżywcze – są po prostu zdrowsze.

Strefy Fresher Zones w chłodziarkach Haier zostały opracowane w celu zapewnienia idealnych warunków przechowywania różnych produktów żywnościowych. Dowiedz się jakie funkcje pełnią. MyZone to uniwersalna komora, która umożliwia użytkownikom łatwe przełączanie pomiędzy pięcioma różnymi ustawieniami temperatury od -3°C do +5°C, w zależności od tego, jakie produkty żywnościowe mają w niej być przechowywane. Dostępne są opcje: Owoce i warzywa, Owoce morza, Rozmrażanie, Szybkie chłodzenie lub Chłodzenie 0°C. Chcesz szybko uzyskać zimny napój? Dzięki funkcji Instant Cool Zone Możesz schłodzić swoje ulubione napoje w zaledwie 20 minut. Po prostu za pomocą cyfrowego ekranu dotykowego wybierz program i gotowe. Humidity Zone zapewnia, że owoce i warzywa przechowane są w optymalnej dla nich wilgotności wynoszącej 90%, oraz dba o odpowiednią cyrkulację chłodnego powietrza. Ta innowacja spod znaku Fresher Tech® nie tylko przedłuża przydatność do spożycia owoców i warzyw, ale także pozwala zatrzymać w nich aromaty i składniki odżywcze.

Strefa Dry Zone to idealne miejsce do przechowywania mięsa, ryb, nabiału lub produktów delikatesowych. Dzięki zastosowaniu technologii Fresher Techs® poziom wilgotności w komorze jest utrzymywany stale poniżej 45%, zapewniając optymalne warunki do dłuższego przechowywania tego rodzaju żywności. Strefa Switch Zone daje możliwość swobodnego przełączania pomiędzy chłodzeniem a zamrażaniem w tej samej przestrzeni, w zależności od potrzeb. Za pomocą cyfrowego wyświetlacza dotykowego można zmienić ustawienie temperatury w zakresie od -18°C do +5°C, w zależności od tego, czy potrzebna jest większa przestrzeń do zamrażania, czy do chłodzenia. Osłona Fresher Shield, stanowiąca uzupełnienie technologii Total No Frost firmy Haier, to jedna z doskonałych innowacji Fresher Techs®, która sprawia, że szron jest usuwany automatycznie z chłodziarki w sposób ciągły. Osłona minimalizuje ilość powietrza, która może się wydostawać z chłodziarki w trakcie tego procesu. Zapobiega to wahaniom temperatury, a zatem gwarantuje, że żywność będzie zawsze przechowywana w optymalnych warunkach. Szybkie zamrażanie i obieg zimnego powietrza zapewniają maksymalną wydajność pod względem czasu i zużycia energii, jednocześnie zachowując aromaty produktów i chroniąc zawarte w nich składniki odżywcze. Proces ten wspiera Fresher Pad oraz czujniki Fresher Sensors. Fresher Pad to aluminiowa taca umożliwiająca bardzo szybkie i głębokie zamrażanie produktów spożywczych. Ten przyspieszony proces pomaga zachować wartości odżywcze produktów, „zamykając” je wewnątrz zamrożonej żywności. Ta innowacja nie tylko zwiększa wygodę, ale również sprzyja zdrowiu i dobremu samopoczuciu Twojej rodziny.

Czujniki Fresher Sensors są zamontowane na wszystkich półkach chłodziarki, po to, aby monitorować temperaturę i zapewnić dopływ zimnego powietrza do tych miejsc, w których jest potrzebne. Ta sprytna innowacja umożliwia szybkie doprowadzenie żywności do optymalnej temperatury z zachowaniem cennych składników odżywczych, a jednocześnie optymalizuje zużycie energii i wydłuża okres przechowywania produktów.

Haier 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 30, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: nowe produkty, nowe rozwiązania