Start Arrow WnętrzaArrow Magnetyczne detale w łazience

Magnetyczne detale w łazience

Umiejętna aranżacja łazienki nie jest zadaniem łatwym. A ponieważ o charakterze wnętrza w dużej mierze decydują szczegóły, warto postawić na niebanalne i nowatorskie dodatki.

Magnetyczne detale

Aby nadać łazience oryginalny wygląd, nie musimy od razu zmieniać aranżacji całego pomieszczenia. Niejednokrotnie, wystarczy dobrać odpowiednie detale, które nadadzą wnętrzu nowy wymiar i podkreślą jego niepowtarzalny charakter. Niestety zbyt często o tym zapominamy.

WC z armaturą obrotową, fot. Tece

WC z armaturą obrotową, fot. Tece

Obrót zamiast naciskania

Wszystkich naszych gości i znajomych zaskoczy bez wątpienia obrotowy mechanizm i pokrętło do spłuczki. Ta nowinka technologiczna, oparta na zasadzie działania wszystkich baterii łazienkowych, pozwala uzyskać spójny wygląd całego pomieszczenia.

Nowoczesne wzornictwo, to nie jedyna zaleta armatury WC – mówi Justyna Masłowska z firmy TECE, która opracowała mechanizm obrotowy – Tajemnica systemu polega na tym, że kurek kranu i pokrętło obrotowe spłuczki działają w ten sam sposób. Opróżnianie zbiornika następuje dzięki mechanicznemu obrotowi. Ilość użytej wody zależy natomiast tylko od jego kierunku.

Zasada działania mechanizmu obrotowego, fot. Tece

Zasada działania mechanizmu obrotowego, fot. Tece

Tak nowoczesna armatura do WC, nieważne czy wykonana z plastiku, chromu, czy tytanu, podnosi standard łazienki i przełamuje tradycyjne myślenie o dostępnych rozwiązaniach designerskich. To idealna propozycja dla osób poszukujących nowych sposobów na urozmaicenie wnętrza. Problemem nie jest także dostępność produktu. Armaturę obrotową posiadają w swej ofercie wszyscy czołowi producenci obecni na polskim rynku.

Autor: Tece

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza