Start Arrow Wiadomości Arrow Marka Bondex wprowadza na rynek produkty POGODOODPORNE

Marka Bondex wprowadza na rynek produkty POGODOODPORNE

Skandynawska jakość w polskim zmiennym klimacie

Obfite opady deszczu, mgły, znaczące amplitudy temperatur, duży stopnień wilgotności oraz długotrwałe, śnieżne i mroźne zimy – drewno w surowym, skandynawskim klimacie codziennie wystawiane jest na próbę wytrzymałości. Eksperci marki Bondex stworzyli produkty nowej generacji, które skutecznie chronią drewno i zapewniają doskonały efekt dekoracyjny.

Lakierobejca i Olej Pogodoodporne, co je wyróżnia?

Bondex Lakierobejca Pogodoodporna łączy w sobie właściwości bejcy i lakieru. Delikatnie barwi powierzchnię drewna na wybrany przez nas kolor oraz tworzy mocną i elastyczną powłokę o subtelnym półmatowym wykończeniu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii można używać jej w niesprzyjających warunkach pogodowych, nawet w temperaturze 0°C i przy dużej wilgotności powietrza. Co to oznacza? Koniec planowania prac renowacyjnych pod dyktando pogody. Co więcej, lakierobejca opracowana na bazie unikatowych żywic akrylowych, tworzy warstwę ochronną odporną na deszcz już po 30 minutach od aplikacji. Tym samym świeża powłoka nie zostanie wymyta, a ewentualne opady deszczu nie zrujnują naszej pracy. Lakierobejca Pogodoodporna jest dostępna w kolorze bezbarwnym i 9 atrakcyjnych odcieniach – od bieli, stonowanych szarości, po eleganckie brązy. Do sklepów trafia w trzech pojemnościach – 0,75L, 2,5L i 5L. Produkt skutecznie zabezpieczy meble ogrodowe, płoty, altany, fasady i inne elementy drewniane eksponowane na zewnątrz.

Bondex Olej Pogodoodporny gwarantuje do 4 lat ochrony drewna. Stworzony na bazie unikatowego połączenia żywicy silikonowej z akrylową długotrwale chroni przed wodą i promieniami UV (również w wersji bezbarwnej!). Innowacyjna technologia sprawia, że zabezpieczone olejem podłoże odpycha wodę i zapobiega jej wnikaniu w głąb struktury drewna aż o 70%. Efekt perlenia utrzymuję się, nawet jeśli podłoże jest poddane działaniom promieni UV. W palecie kolorystycznej znaleźć można kolor bezbarwny i 3 modne, najbardziej popularne wśród użytkowników drewna, odcienie o matowym wykończeniu. Produkt, idealny do zabezpieczenia tarasu i mebli ogrodowych, jest dostępny w sprzedaży w opakowaniach o pojemności 0,75L i 2,5L.

BONDEX

Dodane przez: Wills

Dodaj komentarz

Data dodania:


maj 27, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: mała architektura, taras i ogród zimowy