Start Arrow Wiadomości Arrow Marka SITS nagrodzona w Norwegii

Marka SITS nagrodzona w Norwegii

16 kwietnia 2016 roku SITS, producent mebli z Brodnicy, uczestniczył w targach organizowanych przez norweską firmę Bohus. Marka została wyróżniona w kategorii dostawców, a dwa modele jej mebli zyskały nominacje w konkursie „Design Award”.

Wydarzenie targowe organizowane przez firmę Bohus odbyło się w norweskiej miejscowości Leto. Głównym punktem programu było wyłonienie zwycięzcy w prestiżowym konkursie „Furniture Supplier of the Year”. Nagrodę zdobyła marka SITS. – Jest to dla nas bardzo cenne wyróżnienie. Od 2010 roku ściśle współpracujemy z norweską siecią meblarską Bohus i cieszymy się, że efekty tej kooperacji doceniane są z obu stron – komentuje  Adam Harajda, Regionalny Kierownik Sprzedaży w firmie SITS. Dodatkowo na targach, w kategorii „Design Award”, wyróżniono nominacjami pięć modeli mebli, wśród których znalazły się dwie propozycje SITS. – Jury doceniło fotel Alex i sofę Hugo. Ich wspólną, charakterystyczną cechą, jest nietuzinkowy, wręcz zaskakujący design, nawiązujący silnie do nowoczesnego, skandynawskiego stylu – dodaje Adam Harajda.

Firma SITS, z siedzibą w Brodnicy, jest jednym z największych producentów i eksporterów mebli w Polsce. Dostarcza swoje produkty m.in. do takich sklepów, jak IKEA.

fot. Ragnar Hartvig

Dodane przez: POiNTB

POiNTB
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 26, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty