Start Arrow Wiadomości Arrow Marvipol jako pierwszy deweloper w Polsce umożliwia w pełni zdalne podpisywanie umów z klientami

Marvipol jako pierwszy deweloper w Polsce umożliwia w pełni zdalne podpisywanie umów z klientami

W obliczu trwającej epidemii, Marvipol Development rozpoczął współpracę z platformą Autenti, dzięki której klienci mogą podpisywać umowy rezerwacyjne bez wychodzenia z domu. Jest to pierwsze w branży deweloperskiej, tak kompleksowe wdrożenie narzędzia do zawierania  e-umów.

Marvipol Development wdrożył nowy system umożliwiający podpisywanie umów rezerwacyjnych w sposób zdalny. E-umowy to gwarancja bezpieczeństwa i wygody oraz rozwiązanie pozwalające na zachowanie ciągłości usług w trakcie epidemii. Nowe rozwiązanie wykorzystuje technologię podpisu elektronicznego Autenti, z którego korzysta już blisko 300 firm w całej Polsce. Platforma umożliwia podpisanie i autoryzowanie dowolnego dokumentu przez Internet – za pomocą smartfona, tabletu czy laptopa. Pozwala zaoszczędzić czas, zmniejszyć koszty obsługi papierowych umów i archiwizacji oraz uproszczą proces zbierania podpisów na dokumentach. Gwarancją bezpieczeństwa tego rozwiązania jest szereg wdrożonych zabezpieczeń m.in. szyfrowanie danych 256-bitowym kluczem, wykorzystywanie certyfikatu Premium EV, używanie algorytmów kryptograficznych, archiwizowanie danych na wybranym nośniku oraz dodatkowe metody weryfikowania tożsamości. Podpisane dokumenty i umowy są prawnie wiążące na terenie całej Unii Europejskiej. Dział sprzedaży Marvipol Development, którego większość pracowników obecnie pełni obowiązki służbowe zdalnie ma możliwość podpisywania e-umów, które będą obejmować wszystkie inwestycje znajdujące się obecnie w sprzedaży oraz te, które zostaną wprowadzone do oferty w najbliższym czasie. Całość procesu jest intuicyjna, a system – prosty w obsłudze. W obecnej sytuacji, z którą przychodzi nam się mierzyć ważne jest, aby działać błyskawicznie i adaptować się do nowych warunków. Digitalizacja procesów i usług w branży deweloperskiej ma miejsce już od jakiegoś czasu i przyspieszy w sytuacji, gdy większość z nas pozostaje w domach. Jednym z filarów, na których została zbudowana spółka Marvipol Development jest stabilność. Pragniemy zapewnić ją naszym klientom także w tym trudnym czasie. Nowe narzędzie nie tylko pozwoli nam dalej pełnić usługi na najwyższym poziomie, ale też zapewni bezpieczeństwo i komfort zarówno klientom, jak i naszym pracownikom – mówi Anna Juchimiuk, Dyrektor marketingu Marvipol Development i koordynator procesu wdrożenia nowego systemu. Jesteśmy dumni, że kolejna, tak istotna dla gospodarki branża, otwiera się na e-podpis. Nasza platforma, poza innowacją i wygodą, jest wyjątkowo bezpiecznym i skutecznym rozwiązaniem, o czym przekonają się szybko klienci Marvipolu. Cieszymy się na tą współpracę – dodaje Anna Krasuska, Dyrektor Działu Sprzedaży w Autenti. Możliwość podpisywania e-umów to przejaw rozwoju tzw. PropTech – cyfrowej transformacji w sektorze nieruchomości, która obejmuje postawy, działania oraz dokonywane na rynku transakcje. Jej charakterystycznym elementem jest wdrażanie przełomowych, innowacyjnych produktów technologicznych o różnorodnych zastosowaniach na rynku nieruchomości.

Mavipol Development

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


marzec 27, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: nowe produkty, nowe rozwiązania