Start Arrow Wiadomości Arrow Marzenie o bezpieczeństwie właśnie się spełnia

Marzenie o bezpieczeństwie właśnie się spełnia

Akcja „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie” organizowana przez firmę WIŚNIOWSKI wchodzi w decydującą fazę. Trwają pomiary w placówkach oraz produkcja wybranych produktów. Do wyróżnionych domów dziecka trafią nagrody o łącznej wartości 300 tys. złotych, a ich montażem zajmą się lokalni partnerzy firmy WIŚNIOWSKI.

„Spełnij marzenie o bezpieczeństwie” to jedna z większych akcji dedykowanych dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Swój udział w akcji zgłosiło ponad 80 domów dziecka z całej Polski, które podjęły wyzwanie i wykonały pracę artystyczną, pokazującą, dlaczego to właśnie ich ośrodek zasługuje na wyposażenie w produkty firmy WIŚNIOWSKI. Młodzi artyści wykazali się niemałym talentem i razem ze swoimi opiekunami pokazali, że wspólna praca popłaca i zawsze warto walczyć o swoje marzenia. Spośród zgłoszeń wyłoniono 11 laureatów, więcej niż zakładano wcześniej.

Każda placówka jest inna, więc każdy projekt musi być wyjątkowy – dostosowany do potrzeb i oczekiwań jej mieszkańców. Obecnie trwają intensywne prace, które mają na celu wywiązanie się z naszych konkursowych obietnic. Jesteśmy bardzo zmotywowani, bo pomaganie innym zawsze daje nam mnóstwo satysfakcji – mówi Katarzyna Świderska dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

We wszystkich zwycięskich placówkach trwają prace pomiarowe. Do laureatów konkursu trafią 3 bramy garażowe, blisko 10 par drzwi i ponad 1000 metrów ogrodzenia z bramami wjazdowymi oraz furtkami. Łączna wartość nagród wyniesie 300 tys. złotych. Montażem zajmą się lokalni partnerzy firmy WIŚNIOWSKI, którzy zdecydowali się wspomóc akcję w ramach działań charytatywnych.

Cieszy nas zaangażowanie naszych partnerów, którzy zechcieli dać coś od siebie lokalnej społeczności. Fakt ten pokazuje kolejny, ważny wymiar naszej akcji – wymiar integracyjny. To niezwykle budujące, że tak chętnie zgłaszali swój udział w akcji. Razem spełnimy marzenie dzieci o bezpieczeństwie – dodaje Świderska.

Źródło:Wiśniowski

Wiśniowski
Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 21, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca VILLA Z GOLD

  • JAKARTA

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Donica ogrodowa wys.34cm

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrodzenia i nawierzchnie