Start Arrow Wiadomości Arrow Materac Ariadna – 3 kroki do dobrego snu

Materac Ariadna – 3 kroki do dobrego snu

Choć pogoda codziennie się zmienia, to bez względu na porę roku warto zadbać, aby w naszym domu znalazły się pewne stałe rozwiązania. Takie, które dopasują się do naszych potrzeb zarówno w ciepłe, jak i zimne dni. Poznajcie materac Ariadna, posiadający stronę letnią i zimową, dzięki którym idealnie dopasuje się do wymagającej aury. Z Ariadną sny będą utkane jak z bajki!

fot. Fabryka Materacy Janpol

Solidna konstrukcja

Model Ariadna należy do grupy materaców kieszeniowych, dzięki czemu bardzo dobrze dopasowuje się do kształtów ciała. Na czym polega ten fenomen? Wkład materaca składa się z osobnych kieszeni, w których umieszczono sprężyny. Każda z nich osadzona jest osobno, co wpływa na punktową elastyczność modelu. Bez względu na wagę śpiącego, materac będzie idealnie otulał ciało. Tym samym, taka konstrukcja zapobiega jego „zapadaniu się” pod wpływem ciężaru i eliminuje problem mało estetycznych odkształceń. Taka konstrukcja zadba o spokojny sen dwóch osób śpiących na jednym posłaniu.

fot. Fabryka Materacy Janpol

Końskie włosie

Wysokiej jakości surowce to faktory, do których wagę przywiązuje wielu producentów, a przede wszystkim Fabryka Materacy Janpol. Ariadna w swoim wnętrzu zawiera wkład z końskiego włosia, które ze swoimi naturalnymi właściwościami, tworzy środowisko, gdzie nie mogą rozwijać się roztocza i bakterie. Wobec tego, zabezpiecza wnętrze materaca przed zniszczeniem i wpływa na wzrost jego higieniczności. Co więcej, włosie jest surowcem o doskonałych właściwościach termicznych, jest elastyczne i odporne na wilgoć.

fot. Fabryka Materacy Janpol

Naturalna ochrona

Podłoże snu w postaci materaca powinno być zabezpieczone przed zanieczyszczeniami wynikającymi z codziennego użytkowania. Służy temu odpowiedni pokrowiec. Jego zakup bezpośrednio wpływa na trwałość produktu i zapobiega utracie jego właściwości. Pokrowiec dołączony do modelu Ariadna to kompozycja bawełny i owczej wełny. Dla wielu bawełna jest symbolem naturalnego, przewiewnego materiału. Bez wątpienia, to materiał o doskonałych właściwościach higroskopijnych. Co oznacza, że tkanina jest w stanie przejąć prawię połowę wytwarzanej przez organizm, podczas snu, wilgoci. Ze względu na tę właściwość, bawełna wykorzystywana jest w letniej stronie materaca. W skutek czego, materac zapewni wentylację i ochłodzi ciało w czasie ciepłych, letnich dni. W przeciwieństwie do owczej wełny, która stanowi bazę zimowej strony materaca. Surowiec ten zatrzymuje ciepło wytwarzane przez organizm ogrzewając ciało i idealnie wchłaniając pot wydzielany w czasie snu.

Połączenie wszystkich tych cech to gwarancja wysokiej jakości snu, jakiej nie może zabraknąć w sypialni!

Źródło:Fabryka Materacy Janpol

Fabryka Materacy JANPOL
Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 1, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Lampa sufitowa Cubus 4pł. TK Lighting + gratis...

 • Plafon Various Biało-szaro-biały Kolor apli: ...

 • Promocja

  Calyx listwa 2 pł. Black

 • Promocja

  Inteligentny system oświetlenia Cube

 • Lampa wisząca TWIST 6W LED

 • Promocja

  Zwis Burn Black 1 pł.