Start Arrow OgródArrow Meble Ogrodowe – co kupić przed nadejściem wiosny?

Meble Ogrodowe – co kupić przed nadejściem wiosny?

Pogoda w ostatnich dniach zaczyna nam przypominać, ze kalendarzowa wiosna już wkrótce. Warto zatem być gotowym na jej nadejście i mieć przemyślaną aranżację ogrodu. Dzisiaj dalszy ciąg propozycji mebli ogrodowych na nadchodzący sezon.

Zobacz także:

Wiosna to czas, kiedy w naszych ogrodach niepodzielnie króluje jasna zieleń kwitnących roślin. Być może warto wybrać meble ogrodowe w zbliżonej tonacji? Spójrzmy na te oto krzesła w kolorze pistacjowym i dobrany do nich parasol. Czyż całość nie przedstawia się uroczo?

(Meble ogorodwe, fot. Woolworths)

Meble ogrodowe to nie tylko długie stoły i ławy. Ten mały, elegancki stoliczek to świetne miejsce na filiżankę popołudniowej kawy. Połączenie wikliny i metalu wygląda bardzo stylowo. Ponadto dopasowano do niego krzesła. W komplecie z krzesłami w podobnym stylu tworzy naprawdę uroczy komplet.

(Komplet ogrodowy, fot. Woolworths)

To nieprawda, że meble ogrodowe zazwyczaj mają mniej wyszukane kształty niż standardowe meble pokojowe. Spójrzmy na ten wiklinowy fotel. Kształt jego poręczy jest na tyle oryginalny, że nie powstydziłby się go niejeden designerski mebel do wnętrza.

(Fotel ogrodowy, fot. Woolworths)

Gdy na dobre nastaną już suche i ciepłe dni, na krzesłach ogrodowych możemy umieścić poduszki.  W ten sposób zwiększymy komfort siedzenia i urozmaicimy widok naszego ogrodu. Nasza propozycja to poduszki w geometryczne wzory.

(Poduszki, fot. Linum)

Dzięki poduszkom nawet nieco wysłużone meble ogrodowe mają szansę przeżyć drugą młodość. Spójrzmy jak efektownie prezentują się te poduszki w kolorowe paski.

(Poduszki, fot. Linum)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty