Start Arrow WnętrzaArrowPokój dzieckaArrow Meble z palet. Modny dodatek do wnętrza…

Meble z palet. Modny dodatek do wnętrza…

Meble z palet są bardzo modne od kilku sezonów. Ich minimalistyczny wygląd doskonale wpasuje się zarówno w styl industrialny, jak i eko. Jak więc zaaranżować wnętrze z meblami z palet w roli głównej? Oto kilka wskazówek…

Palety w salonie

W salonie palety tworzą najczęściej stolik kawowy. Wykonanie takiego stolika nie jest trudne. Wystarczy postawić na podłodze paletę i położyć na nią szkło lub deskę. Bardzo często też stolik kawowy, wykonany z palety, posiada kółeczka, dzięki czemu możemy go przesunąć w dowolne miejsce.

Palety w salonie można też wykorzystać do stworzenia regałów na książki lub drobiazgi. Pamiętaj jednak, aby meble z palet nie zagraciły całego wnętrza. Kieruj się zasadą: im mniej, tym lepiej. Meble z palet mają być dodatkiem do wnętrza. 

Palety w pokoju dziecka

Skrzynia na zabawki wykonana z palet, doskonale sprawdzi się w pokoju dziecka. To idealny pomysł, aby przechować wszystkie skarby Twojej pociechy. Dodatkowo pięknie ozdobi wnętrze, zwłaszcza to utrzymane w stylistyce marynistycznej.

Palety w sypialni 

Łóżko wykonane z palet jest szalenie modne od wielu sezonów. Doskonale wpisze się w styl skandynawski. Drewniane deski pomalowane na biało, pięknie komponować się będą z dodatkami, takimi jak: miękkie poduszki czy nastrojowe świece. Bardzo często też palety tworzą stolik nocny lub regał na książki. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


sierpień 26, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Lampa sufitowa Cubus 4pł. TK Lighting + gratis...

  • Promocja

    Plafon Various Biało-szaro-biały Kolor apli: ...

  • Promocja

    Zwis Burn Black 1 pł.