Start Arrow Wiadomości Arrow Moda na modern – drzwi Trend 501 i Trend 501 INOX marki Urzędowski

Moda na modern – drzwi Trend 501 i Trend 501 INOX marki Urzędowski

Światowe trendy znajdują swoje odzwierciedlenie nie tylko w przedmiotach codziennego użytku, ubraniach czy sztuce. Coraz częściej producenci z szeroko rozumianej branży budowlanej wprowadzają do swoich produktów designerskie elementy, tworząc asortyment niezwykle modny i znajdujący zastosowanie w licznych, współczesnych projektach architektonicznych.

Drzwi zewnętrzne z linii Trend marki Urzędowski to, jak sama nazwa wskazuje, niezwykle modne rozwiązanie. To także szereg funkcjonalności, które zapewniają m.in. wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną oraz skuteczną ochronę przed włamaniem. Modele 501 i 501 INOX z serii Trend, przykuwają uwagę geometrycznymi przeszkleniami, eleganckimi chromowanymi detalami i regularnymi żłobieniami.

Technologia w parze z designem

Drzwi zewnętrzne 501 oraz 501 INOX z linii Trend to produkty, które stanowią odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Geometryczne przeszklenia oraz żłobienia nadają modelom z tej serii nowoczesnego charakteru, a elementy ze stali nierdzewnej sprawiają, że całość zyskuje na elegancji. Drzwi marki Urzędowski wykonano w profilu 88 mm z drewna klejonego. Zastosowanie specjalnej konstrukcji rdzenia oraz ościeżnicy sprawiło, że produkty zyskały wysoką odporność na odkształcenia. Skrzydła drzwi wypełnione zostały wodoodporną sklejką z wkładem szybowym i wzmocnione stalowym profilem. W drzwiach wykorzystano ponadto innowacyjny system zawiasów z trójpłaszczyznową regulacją i nośnością do 130 kg. W modelach Trend 501 i Trend 501 INOX, zastosowano także zamki listwowe firmy G-U z 3-punktowym ryglowaniem i stalową wkładką chroniącą przed przepiłowaniem. Szczelna skrzynka zamka oraz galwaniczna powłoka ferGU zapewniają optymalną ochronę przed powstawaniem korozji. Drzwi dostępne są w standardowych wymiarach: 2110 mm x 1060mm, 2110 mm x 1100 mm lub 2110 mm x 1160 mm. Współczynnik przenikania ciepła wynosi od 0,7 W/m2K, a  zapewnia go pianka termoizolacyjna oraz pakiet szybowy izolujący od hałasów i zewnętrznej temperatury. Do produkcji tego typu drzwi wykorzystuje się jeden z trzech gatunków drewna – meranti, dąb lub sosnę. W każdym z gatunków istnieje możliwość zakupienia modelu w jednym z dwunastu kolorów. W drzwiach Trend 501 INOX zastosowano, niezwykle modny ostatnio, uchwyt zamiast klamki. Antaba, bo o niej mowa, to podłużny, pionowy reling, którego pociągnięcie umożliwia otwarcie drzwi. Użycie elementu potęguje wrażenie geometryczności, nadając całej strefie wejściowej niepowtarzalnego charakteru.

fot. Urzędowski

fot. Urzędowski

Źródło:Urzędowski

Urzędowski
Wszystkie komunikaty (5764)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 23, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: okna i drzwi

Obejrzyj zdjęcia domowników