Start Arrow Projekty domówArrow Modernistyczne stodoły

Modernistyczne stodoły

Projekty domów utrzymanych w stylistyce tzw. nowoczesnej stodoły, to bardzo atrakcyjna kategoria budynków, dedykowana miłośnikom nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. To także idealne rozwiązanie dla osób, ceniących sobie elegancką prostotę. Budynki te charakteryzuje prosta bryła, przykryta dwuspadowym dachem, bez okapów. Dom wykończony jest według tradycyjnych wzorów, typowych dla terenów wiejskich. Jeśli więc poszukujesz domu dla siebie i swojej rodziny, utrzymanego w stylistyce modernistycznej stodoły, zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą kolekcją innowacyjnych projektów. 

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt MRA APOLLO I MA-004 CE (DOM TU1-03). To projekt bardzo nowoczesnego domu, utrzymanego w stylistyce stodoły. Elementem wyróżniającym projekt jest zadaszony balkon, który został wysunięty znacznie przed bryłę budynku. Dwuspadowy dach bez okapów obniża koszty budowy i realizacji projektu. Wnętrze budynku zostało podzielone na dwie części: dzienną – parterową oraz nocną – usytuowaną na poddaszu. Sercem domu jest salon, połączony z jadalnią oraz z kuchnią. Takie rozwiązanie sprawia, że przestrzeń ta wydaje się być optycznie powiększona. Na parterze znalazło się miejsce również dla pokoju, idealnie nadającego się na gabinet bądź pokój seniora. W projekcie MRA APOLLO I MA-004 CE na poddaszu znajdują się trzy komfortowe sypialnie. Sypialnia gospodarzy posiada oddzielną łazienkę. Dom ten z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej rodziny. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem domu, który został utrzymany w stylistyce tzw. nowoczesnej stodoły jest projekt MRA AFRODYTA MA-008 CE (DOM TU1-07). Dom ten to przykład połączenia prostej bryły na bazie prostokąta z nowoczesną elewacją. Jego nieskomplikowana bryła oraz dwuspadowy dach sprawiają, iż jest niedrogi w realizacji oraz późniejszym użytkowaniu. Pomimo niewielkiej powierzchni użytkowej, autorowi projektu MRA AFRODYTA MA-008 CE udało się zaaranżować wnętrze w bardzo funkcjonalny sposób. Dom oferuje cztery, komfortowe sypialnie. Jego sercem jest obszerny salon, połączony z jadalnią oraz z otwartą kuchnią. To idealne miejsce na spotkania rodzinne. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o drewniane detale, które dodają przytulności projektowi. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


styczeń 5, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty