Start Arrow Projekty domówArrow Modernistyczne stodoły

Modernistyczne stodoły

Modernistyczne stodoły to projekty, które zachwycają swym designem i niezwykłą funkcjonalnością. Domy te charakteryzują się określonymi cechami, takimi jak: zwarta bryła budynku, lekkie i asymetryczne kształty, liczne przeszklenia oraz otwarta przestrzeń. Modernistyczne stodoły zostały wykończone oryginalnymi materiałami, m.in. drewnem, szkłem, metalem i kamieniem. Dzięki temu prezentują się bardzo efektownie. Jeśli więc jesteś zwolennikiem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją domów, zwanych modernistycznymi stodołami.

Jako pierwszy na liście naszych nowości projektowych pojawił się projekt MRA HEBE MA-010 CE (DOM TU1-06). To nowoczesnych i niewielki dom parterowy, który charakteryzuje się oryginalnym wyglądem zewnętrznym. Dom ten dedykowany jest tym, którzy cenią sobie połączenie innowacyjności i ekonomii. Wnętrze budynku zostało zaprojektowane w sposób bardzo funkcjonalny. Pomimo jednego poziomu, zostało podzielone na dwie strefy: dzienną i nocną. Sercem domu niewątpliwie jest salon, połączony z jadalnią oraz otwartą kuchnią z wyspą kuchenną. W części nocnej domu zaś zaaranżowano: dwie komfortowe sypialnie oraz łazienkę. Projekt MRA HEBE MA-010 CE spełni oczekiwania czteroosobowej rodziny.

Kolejną, atrakcyjną propozycją tzw. modernistycznej stodoły w naszej ofercie jest projekt MRA HERMES MA-006 CE (DOM TU1-05). To połączenie prostej bryły budynku z nowoczesną elewacją.  Nieskomplikowana bryła budynku oraz dwuspadowy dach bez okapów sprawiają, iż jest niedrogi w realizacji oraz późniejszym użytkowaniu. Drewniane belkowanie, znajdujące się w strefie wejściowej, przykuwa uwagę i podkreśla innowacyjna stylistykę projektu. Wnętrze domu zostało zaprojektowane w bardzo przemyślany sposób. Wyraźny podział na strefę dzienną i nocną ułatwia domownikom komunikację. W części dziennej centralne miejsce zajmuje obszerny salon, połączony z jadalnią i otwartą kuchnią. To idealne miejsce na spotkania rodzinne i towarzyskie. W części nocnej natomiast ulokowano trzy, wygodne sypialnie. Na szczególną uwagę zasługuje duży taras, dostępny z salonu i z trzech sypialni. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 9, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów