Start Arrow WnętrzaArrowKuchniaArrow Modna kuchnia. Zobacz najnowsze trendy w urządzaniu kuchni

Modna kuchnia. Zobacz najnowsze trendy w urządzaniu kuchni

Mówi się, że kuchnia jest sercem domu. Coraz popularniejsze są kuchnie otwarte na salon, dlatego sprzęty i meble znajdujące się w niej muszą być dopasowane do charakteru i stylu pokoju dziennego. Marka Whirlpool, producent sprzętu najwyższej klasy, wraz z oshi pracownią projektową, architektami oraz ekspertami od stylu i designu wspólnie prezentują najnowsze trendy w urządzaniu kuchni.

All shades of grey

Aranżacja kuchni w kolorze szarym to modne i nowoczesne rozwiązanie, które z powodzeniem zastępuje popularny trend na sterylną białą przestrzeń. Ogromna gama szarości pozwala na wykorzystanie jej w opcji monochromatycznej lub łączeniu jej wielu odcieni, aby optycznie powiększyć przestrzeń.

Architekci z oshi pracowni projektowej:
Jednym z mocniejszych kierunków jest kolor, królują głównie szarości, ale także błękity, szałwie i pudrowe tony. My wybieramy nasze ulubione antracyty!

Aranżacja kuchni: klasyka w nowej odsłonie

Według najnowszych trendów marmur to już nie tylko blaty kuchenne, płytki podłogowe czy świeczniki. Ten surowiec wraca w wielkim stylu – gości na ścianach, blatach, półkach, podłogach, stołach i zlewach. Nie tylko w klasycznym, białym wydaniu, ale także o mocnym rysunku i barwie.

fot. Pinterest

fot. Pinterest

Modna kuchnia: postaw na metal

Architekci z oshi pracowni projektowej:
Mosiądz powoli wraca na polskie salony. Początkowo pojawiał się jedynie w dodatkach i detalach. Teraz coraz częściej mosiądz gra pierwsze skrzypce jako temat przewodni w aranżacji wnętrza. Mosiądz i miedź, do tej pory wykorzystywane tylko w dodatkach, są coraz bardziej widoczne w większych elementach takich jak okapy, czy meble.

fot. Pinterest

fot. Pinterest

Wystrój kuchni: nowe oblicze srebra

Według oshi pracowni projektowej powraca także stal, ale w towarzystwie naturalnych elementów, takich jak drewno i delikatne kolory dodatków.

Kuchnia w stylu retro: powrót do przeszłości

Sklejka jest szlachetnym materiałem, który coraz częściej pojawia się w polskich kuchniach, pomimo tego, że wielu osobom kojarzy się z latami 70. i 80. i pracą niskiej jakości.

Architekci z oshi pracowni projektowej:
Trend sklejki jako szlachetnego materiału właśnie przeżywa swój renesans i na pewno będzie modny przez wiele kolejnych sezonów. Gdybyśmy mieli wybierać, chyba postawilibyśmy na sklejkę. Bardzo ją cenimy ze względu na szlachetność i szerokie zastosowanie. Ponadto, w tym roku pojawia się także malowana na tak przez nas lubiane szarości i antracyty.

fot. Pinterest

fot. Pinterest

Wyposażenie kuchni: nie tylko design

Przy urządzaniu kuchni należy pamiętać, że to pomieszczenie ma nie tylko cieszyć oko, ale także pozostać funkcjonalne i praktyczne. Z tego też powodu należy dobrać sprzęty do zabudowy, które spełnią oba te kryteria. Funkcjonalne i intuicyjne urządzenia do zabudowy oferuje marka Whirlpool, która gwarantuje najwyższą jakość produktów, a  zastosowana w nich inteligentna technologia 6-ty Zmysł zapewnia komfort użytkowania większy niż kiedykolwiek wcześniej. Wykorzystanie sprzętów do zabudowy sprawia, że kuchnia staje się idealna, zgodna z trendami, a nawet najmniejszy detal pasuje do całości.

Następna »

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


lipiec 2, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Lampa Sufitowa Rondo 61 Black

  • Forma do babek QUARTET GOLD