Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Modna Łazienka – galeria stylów

Modna Łazienka – galeria stylów

Aranżacja łazienki, jak zresztą każdego innego wnętrza nie powinna być zlepkiem przypadkowych elementów. Warto więc postawić na kompleksowe rozwiązania i urządzić łazienkę w spójnym stylu. Oto kilka propozycji.

Zobacz także:

Proste, geometryczne kształty mebli tworzą wystrój wnętrza, który najprawdopodobniej nigdy nie wyjdzie z mody. Warto go jednak ożywić kilkoma stylowymi detalami, by nie stał się zbyt surowy.

Autor: Kolekcja iCon - Keramag

Meble i kafelki w smakowitym, czekoladowym kolorze - taki wystrój wnętrza automatycznie poprawia humor. Ponadto jest elegancki i stylowy.

Autor: Glazura Legno - Ceramstic

Aby stworzyć łazienkę w stylu vintage, niekoniecznie musimy sięgać po oryginalne elementy "z epoki". W sklepach znajdziemy szeroki wybór mebli stylizowanych, do nich możemy także dobrać odpowiednie baterie łazienkowe.

Autor: archiwum DOM.pl

Modna łazienka to łazienka utrzymana w wesołych, intensywnych barwach. Jeśli zależy nam na uzyskaniu typowo "kobiecego" wnętrza, warto wybrać fiolet.

Autor: Kolekcja iCon - Keramag

Jeśli chcemy, aby nasza aranżacja łazienki przywodziła na myśl fińską łaźnię, postawmy na drewno. Pamiętajmy jednak, że nie wszystkie gatunki mogą być stosowane w pomieszczeniach o podwyższonym stopniu wilgotności.

Autor: archiwum DOM.pl

Użycie drobnych, mozaikowych kafelków to świetny pomysł na subtelny, a zarazem wyróżniający się wystrój wnętrza. Charakter całości podkreślą oryginalne dodatki.

Autor: Kolekcja iCon - Keramag

Autor: Redakcja

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty