Start Arrow WnętrzaArrowPokój dziennyArrow Modne sofy i fotele. Komfortowy wypoczynek w salonie

Modne sofy i fotele. Komfortowy wypoczynek w salonie

Musimy się już pożegnać z letnimi ogródkami kawiarnianymi i parkowymi ławkami. Jesienią będziemy relaksować się w domu, zagłębieni we własne sofy i fotele. Zadbajmy więc o jak największy komfort wypoczynku.

modne sofy i fotele

Fotel Dutchbone

modne sofy i fotele

Meble HK Living

Najważniejsze meble w kącie wypoczynkowym to oczywiście sofa i fotel, a jeśli miejsce na to pozwoli, także leżanka albo szezlong (ma je w swojej ofercie m. in. HK Living). Teraz najmodniejsze są modele miękkie i przepastne, z wyprofilowanymi oparciami, wyposażone w dodatkowe wałki czy poduszki. Takie, w których można i posiedzieć, i wygodnie poleżeć. Do leniuchowania zachęcają nie tylko ich opływowe formy, ale i tkaniny, jakimi je obito. To przeważnie przyjemne w dotyku aksamity i plusze. Wciąż stosowane są również skóry, ale nie sztywne i błyszczące, tylko wyprawiane na zamsz. I jedne, i drugie będą przebojem nadchodzącego sezonu. Takie sofy i fotele mają w swojej ofercie firmy HK Living, Be pure i Dutchbone – wszystkie dostępne są w Dutchhouse.pl. Nawiasem mówiąc, także tworzywa sztuczne jakby miękną, pokrywając się króciutkimi włoskami – dowodem jest fotel Mia od Zuiver.

modne sofy i fotele

Fotel MIA Zuiver

modne sofy i fotele

Meble HK Living

Hitem są również sofy pikowane w starym stylu, jak Chester od Dutchbone. Wcale nie proponuje się ich do klasycznych wnętrz, ale do nowoczesnych aranżacji – minimalistycznych, a nawet loftowych. I dobrze, bo wprowadzają do nich atmosferę ciepła i przytulności.

modne sofy i fotele

Sofa Chester Dutchbone

modne sofy i fotele

Meble HK Living

Przytulność to w najnowszej modzie słowo klucz. W jej wykreowaniu mają pomóc tkaniny dekoracyjne, jak wiszące na ścianach makatki z frędzelkami, puszyste futerka oraz wszechobecne poduszki. Temu samemu celowi służy również lansowana obecnie kolorystyka, w której dominują ciemne zielenie, rdzawe brązy, rudości. A żeby było jeszcze cieplej, wszystko doprawia się złotym blaskiem opraw lamp, blatów stolików czy tac i innych przedmiotów dekoracyjnych. W tak urządzonym wnętrzu jest tak miło i domowo, że najchętniej zostałoby się w nim na zawsze, a przynajmniej do przyszłej wiosny…

modne sofy i fotele

Meble HK Living

modne sofy i fotele

Meble Dutchbone

Następna »

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 18, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty