Start Arrow WnętrzaArrowPokój dzieckaArrow Modny pokój nastolatków. Inspiracje do pokoju nastoletniego chłopaka

Modny pokój nastolatków. Inspiracje do pokoju nastoletniego chłopaka

Pokój nastolatka to wymagające pomysłu pomieszczenie. Nie tylko musi spełniać funkcję pokoju do nauki, ale również pomagać rozwijać pasję młodego domownika, być jego sypialnią i miejscem, w którym komfortowo będzie mógł przyjmować znajomych. Nie można zapomnieć również o guście nastolatka, który w młodym wieku może się zmieniać z miesiąca na miesiąc.

Modny pokój nastolatkaProponowana przez nas aranżacja pokoju nastolatka bazuje na dwóch uniwersalnych i ponadczasowych kolorach. Biały i niebieski to idealne rozwiązanie do pokoju ucznia: pomaga skupić się na nauce, nie rozprasza, jednocześnie uspokajając i wyciszając często skołatane nerwy młodego domownika.

Pokój wypełniony jest światłem – białe ściany doskonale je odbijają, powodując optyczne powiększenie przestrzeni. Niebieskie dekoracje i dodatki dodają aranżacji chłopięcego uroku. Co istotne, biel jako kolor bazowy umożliwia szybką, prostą, a przede wszystkim niedrogą zmianę wystroju wnętrza. Doskonale komponować się będzie z dodatkami w innym kolorze lub stylu, którym akurat zainspiruje się nastolatek.

Modny pokój nastolatkaWygodne łóżko i biurko to najważniejsze meble do pokoju nastolatka. Pamiętajmy, że pokój służy nie tylko jako sypialnia, ale również miejsce, w którym nastolatek spotykać się będzie z koleżankami i kolegami – łóżko ze skrzynią na pościel to prosty i szybki sposób na porządek w pokoju.

Pracujący najczęściej przy laptopie nastolatek nie wymaga już dużego biurka. Ważne, by pomieściło ono niezbędne do nauki przybory i akcesoria. Drewniany mebel idealnie wkomponuje się w biało-niebieską aranżację, podkreślając jej minimalistyczny charakter. Lampa stojąca uzupełni miejsce pracy – warto wybrać model z ruchomym ramieniem, którym można regulować kąt padania światła, przybliżając je bądź oddalając. Lekką lampę można również przesuwać, np. do łóżka, w którym nastolatek wieczorem będzie czytał książkę.

Modny pokój nastolatkaPudełka i skrzynie to obowiązkowy element wyposażenia pokoju nastolatka. Można przechowywać w nich wszystkie niezbędne drobiazgi, bibeloty, przybory i akcesoria. Ułożone na podłodze nie tylko ułatwią przywrócenie porządku w pokoju, ale również stanowić będą jego ozdobę. Pudełka mogą również zastąpić tradycyjny regał na książki, dzięki czemu ściany w pokoju nastolatka pozostaną miejscem ekspozycji dekoracji: zdjęć, plakatów, korkowej tablicy czy motywujących haseł.

Modny pokój nastolatka

Następna »

Autor: Redakcja DOM.pl

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 26, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty