Start Arrow WnętrzaArrowPokój dzieckaArrow Modny pomysł na pokój przedszkolaka. Zobacz aranżację

Modny pomysł na pokój przedszkolaka. Zobacz aranżację

Czy pokój przedszkolaka musi być urządzony stereotypowo? Błękit dla chłopca, róż dla dziewczynki, uniwersalne pastele do pokoju rodzeństwa? Niekoniecznie! Bajkowa aranżacja pokoju dziecka, inspirowana leśną polaną z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym domownikom. Zobaczcie sami.

Kolor szary króluje od kilku sezonów. Ale szarość w pokoju dziecka? Czemu nie! Jeżeli zestawimy ją z uniwersalną i ponadczasową bielą, wnętrze będzie przyjazne, przytulne i wypełnione światłem.

Meble i dodatki ze sklepu Muppetshop, www.muppetshop.eu

Meble i dodatki ze sklepu Muppetshop, www.muppetshop.eu

Szare panele podłogowe to hit aranżacyjny ostatnich lat. Połączone z bielą ścian i sufitów sprawiają, że wnętrze wydaje się być wyższe i bardziej przestronne niż w rzeczywistości. Ale szara podłoga to nie jedyny miejsce, gdzie wykorzystano tę modną kolorystykę. Aplikacja drzew na ścianie przybliża małego domownika do natury. Ciepły, brzozowy zagajnik kształtuje gust przedszkolaka, uczy wrażliwości i sympatii do przyrody i leśnych zwierzątek, które w tej aranżacji są jej główną ozdobą.

Aranżacja pokoju dziecka

Meble i dodatki ze sklepu Muppetshop, www.muppetshop.eu

Szarość i biel są doskonałym tłem dla dodatków i dekoracji. Półki z ulubionymi książkami są wyeksponowane na ciemnej ścianie, a pozostałe meble wyróżniają się bardziej intensywną barwą. Na uwagę zasługują niezbędne w każdym pokoju dziecka skrzynie i koszyki na zabawki, które umożliwiają szybkie i proste przywrócenie porządku po popołudniowej zabawie. Efektowny żyrandol dopełnia tę przyjemną aranżację.

Aranżacja pokoju dziecka

Meble i dodatki ze sklepu Muppetshop, www.muppetshop.eu

Następna »

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 11, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty