Start Arrow InstalacjeArrow Montaż klimatyzacji w mieszkaniu

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu

Zobacz także:

Klimakonwektory – grzanie i chłodzenie w jednym urządzeniu

Klimakonwektor, znany również jako fan-coil (po polsku wentylator, choć określenie to bywa mylące) na pierwszy rzut oka wygląda jak tradycyjny grzejnik. Główną zaletą jest jednak jego wielofunkcyjność.

Doraźna klimatyzacja: prosty zakup wentylatora

Zbliża się lato, więc warto pomyśleć o wentylacji pomieszczeń, w których na co dzień przebywamy. Instalacja klimatyzatora jest kosztowna i kłopotliwa, dlatego z pomocą przychodzą wentylatory, dzięki którym można utrzymać komfortową temperaturę w domu czy pracy.

Wentylator w łazience – zasady montażu

W małych łazienkach czy toaletach wentylację zapewni już wentylacja grawitacyjna, wymieniając powietrze przez zamontowane kratki wentylacyjne. Kubatura takiej łazienki nie może jednak przekraczać 5,5m3. W większych łazienkach należy już stosować wentylację mechaniczną, czyli z urządzeniami wymuszającymi przepływ powietrza.

Z jakich elementów składa się wentylacja mechaniczna?

Dobrze zaprojektowana instalacja nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła w domu jednorodzinnym powoduje znaczne oszczędności w kosztach ogrzewania budynku i poprawia komfort mieszkalny. Z jakich elementów składa się instalacja i na co należy zwrócić uwagę podczas wykonywania projektu?

« Wstecz

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 27, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
2
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Komentarze

Najnowsze komentarze

daniel Odpowiedz 2018-02-19 14:19:35

Mimo, że może w naszym klimacie takich upalnych dni nie ma dużo, ale jednak z roku na rok jest ich coraz więcej i jest też coraz goręcej. tamtym roku dopiero nas tak przycisneło, żeby zamontować klimatyzację i bardzo się cieszę, bo nie wyobrażam sobie odpoczywania w upale, jaki był. Panowie z firmy KlimaMika wybrali dla nas standardowy system Samsunga. To był dobry wybór.

wentklima Odpowiedz 2017-10-04 08:52:20

Klimatyzator pozwala przetrwać komfortowo w mieszkaniu nawet w czasie największych upałów. Nowe jednostki klimatyzacji potrafią nawet oczyszczać powietrze. klimatyzacjawentklima.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca Wire Kolor 3pł

  • Kinkiet Wire Kolor

  • Lampa stołowa Maja Black

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Black

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje